"...i tak zaczęła się miłość..." - przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka P.P. w Łące Prudnickiej grypa "Biedronki".

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

16 lutego 2024r. dzieci z grupy młodszej przedstawiły program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role przedstawiając historię miłości Babci i Dziadka. Dziadkowie oglądając występujące wnuki, byli zachwyceni i wzruszeni. Po części artystycznej , obecna na uroczystości pani dyrektor Małgorzata Tuz podziękowała małym artystom, wychowawcy grupy p. Katarzynie Babiak oraz p. Małgorzacie Bańkosz i p. Jolancie Szewczyk za przygotowanie uroczystości, jak również złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościom. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek oraz kawę i herbatę.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Katarzyna Babiak

Dziś: sobota, 27 lipca 2024r. r., 209 dzień roku.

Imieniny: Lilii, Julii, Natalii

Przestrzegając błahych praw, można łamać wielkie.

- George Orwell