- Tutaj jesteś:
- Strona główna
- Aktualności
Aktualności i nowe informacje z naszej szkoły
Mali Artyści – Otwarty Konkurs Piosenki Polskiej 2016r. [Łąka Prudnicka]
poniedziałek, 12 grudnia 2016r.
Przeczytaj
Konkurs Poezji Romskiej w Pałacu Franklów ? grudzień?2016
sobota, 10 grudnia 2016r.
Kolejna- VIII edycja prestiżowego konkursu recytatorskiego i ? kolejny sukces naszych recytatorów, którzy pokochali twórczość Papuszy i innych romskich poetów!
PrzeczytajZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ DZIECIĘCĄ … już w najbliższy wtorek … godzina 14.10 … sala fioletowa
sobota, 10 grudnia 2016r.
Przeczytaj
DEBATA SZKOLNA - czyli dobra lekcja samorządności uczniowskiej
sobota, 10 grudnia 2016r.
Po spotkaniu wychodzę z nadzieją, że rośnie nam pokolenie, które nie boi się pytać i szukać właściwych odpowiedzi. Może czasami szwankowała umiejętność słuchania innych. Ale cóż ? czasem emocje biorą górę, gdy omawiany problem dotyka istotnych spraw.
PrzeczytajW lesie trójkątów
piątek, 9 grudnia 2016r.
Kto by pomyślał, że las, który powstał na Turnieju Mikołajkowym posłuży uczniom klasy drugiej do przeprowadzenia lekcji matematyki???
PrzeczytajNajmłodsi karatecy na medal !!!
piątek, 9 grudnia 2016r.
Odrobinę ?inności? wkradło się na trening naszych małych karateków.
PrzeczytajWszyscy z Mikołajem – po zdrowie!
środa, 7 grudnia 2016r.
Polsko ? czeska współpraca między Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Moszczance a Základní školou w Jindřichovie wzmacnia się z roku na rok. Okazją do corocznych spotkań jest tak mocno osadzone w tradycji polskiej święto Mikołaja, które zawsze przypada 6 grudnia i jest dniem szczególnym dla tych, którym nie obce jest oczekiwanie na niespodzianki. W tym roku nasi uczniowie spotkali się z Mikołajem na XI Ekologicznym Turnieju Mikołajkowym zorganizowanym pod hasłem ?Z Mikołajem po zdrowie?.
PrzeczytajUczymy się podstaw biznesu
niedziela, 4 grudnia 2016r.
Klasa druga, która coraz lepiej liczy, organizuje miejsce pracy, potrafi zachęcać do wspólnych przedsięwzięć i reklamować swoje działania- podjęła się po raz pierwszy organizacji kiermaszu słodkości i loterii fantowej.
PrzeczytajPIERWSZY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MOSZCZACE
czwartek, 1 grudnia 2016r.
30 listopada 2016 roku w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Anglojęzycznej.
Przeczytaj?Nie święci garnki lepią? - czyli jak to z gliną bywało. Warsztaty ceramiczne klasy IV i VI
czwartek, 1 grudnia 2016r.
28 listopada gościliśmy w naszej szkole panie plastyczki z Centrum Kultury w Głuchołazach. Panie Renata Kukla i Marta Landwójtowicz na co dzień prowadzą warsztaty ceramiczne z użyciem gliny.
PrzeczytajMaluchy i kolorowe kanapki [Łąka Prudnicka]
czwartek, 1 grudnia 2016r.
W ramach tygodnia zajęć ?Dbamy o zdrowie? dzieci z grupy młodszej miały okazję po raz pierwszy samodzielnie przygotować sobie posiłek na podwieczorek.
Przeczytaj90 minut w towarzystwie wybitnej poetki – ZOFII TARCHAŁY
niedziela, 27 listopada 2016r.
To nie było zwykłe dziewięćdziesiąt minut, to nie były zwykłe dwie lekcje polskiego?
Przeczytaj?Zdrowie jest najważniejsze? ? Spotkanie z Panią pielęgniarką [Łąka Prudnicka]
piątek, 25 listopada 2016r.
Cieszymy się, że do naszego przedszkola przybyła pielęgniarka pracująca w Szpitalu im., św., Elżbiety w Białej, Pani Grażyna Szewczyk.
Przeczytaj















