Zdrowie najważniejsze - praca pielęgniarki

W poniedziałek 16.11.2015 r do naszego przedszkola przybyły panie pielęgniarki. Nasi goście opowiedzieli przedszkolakom czym zajmują się pielęgniarki, również o tym, jak należy dbać o zdrowie.

Panie przygotowały wiele atrakcji dla dzieci, takich jak: zakładanie opatrunków, słuchanie bicia serca, przebieranie w medyczny strój. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawie. Na zakończenie spotkania panie pielęgniarki wręczyły dzieciom odznakę dzielnego pacjenta oraz zdrowe jabłuszko. W podziękowaniu za wizytę i wspaniałą zabawę dzieci podziękowały paniom laurkami.

E. Szewczyk

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:


Powrót do listy


Baner Ministerstwa Edukacji Baner Kuratorium Oświaty Baner FB Baner FB Baner gmina Prudnik Baner galerie zdjeć

Kartka z kalendarza

Dziś: poniedziałek, 10 listopada 2025r. r., 314 dzień roku.

Imieniny: Leny, Ludomira, Leona

Wschód słońca: 06:53
Zachód słońca: 16:12

Zemsta małych ludzi bywa często okrutną. Im niżej stoi ten, który czuje się dotkniętym i pragnie odwetu, im wyżej nad nim jest nieprzyjaciel, tym zajadlejsze staje się prześladowanie.

- Józef Ignacy Kraszewski

Nowe galerie zdjęć

Miniaturka

BohaterON w naszej szkole 2022

35 zdjęć
Zobacz
Miniaturka

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu „Pod Kasztanem”

24 zdjęcia
Zobacz

Najlepsze przedszkole i najlepsza szkoła, to ta w Moszczance.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance ©. Copyright 2025

Zaprojektowane przez: Firma WebInspiracje. Najlepsze strony dla szkół i przedszkoi.

Wyskakujące okno - grafika robota ostrzegająca przed otwarciem nowego okna

Ostrzeżenie przed otwarciem nowego okna

Kliknięty element przeniesie Cię do nowej karty lub okna przeglądarki. Czy chcesz to zrobić?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Poemat_Boga-Cz%C5%82owieka#Poemat_Boga_Cz%C5%82owieka_a_Stary_Testament