Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

Dnia 5 czerwca 2024r. klasy 1, 2, 3 oraz 4 wybrały się wraz z wychowawcami na wycieczkę szkolna do Kotliny Kłodzkiej. Była to niezapomniana przygoda. Początkowo spacerowaliśmy po labiryncie skalnym Błędnych Skał w Górach Stołowych. Kręte drogi oraz wąskie szczeliny labiryntu skalnego pobudziły nasza wyobraźnie. Nastepnie zjedliśmy przepyszny obiad w Kudowie Zdrój gdzie z pełnymi brzuchami udaliśmy się na lekcje muzealna w Muzeum Zabawek w Kudowie Zdrój. Podziwialiśmy tam zabawki z czasów naszych pradziadków. Pełni ciekawej wiedzy w drodze powrotnej zwiedziliśmy Park Dinozaurów w Karłowie. Wycieczka przyniosła nam wiele atrakcji, wrażeń i niezapomnianych przygód.

Anna Kamińska

Dziś: wtorek, 16 lipca 2024r. r., 198 dzień roku.

Imieniny: Mariki, Benity, Eustachego

Dziwna rzecz, ale nawet cierpieć trzeba według szablonu, żeby być zrozumianym przez ludzi

- Włodzimierz Perzyński