„Piosenka bez granic”
14 grudnia odbył się Konkurs piosenki dla dzieci i młodzieży szkolnej pod hasłem „Piosenka bez granic” obejmujący swym zasięgiem powiat prudnicki. Koncert odbył się w sali widowiskowej kina „Diana” w Prudniku.
Organizatorem Konkursu był Prudnicki Ośrodek Kultury i Starostwo Powiatowe w Prudniku. Z naszej szkoły, swoje umiejętności wokalne zaprezentowało 7 uczennic z klas: II, V, VI i VIII. Mając na uwadze szereg kryteriów oceny wykonywanych piosenek, jury zwracało uwagę na dobór repertuaru, umuzykalnienie, dykcję, prezencję muzyczną oraz naturalną i przekonywującą interpretację.
A oto sukcesy odniesione przez nasze uczennice:
W kategorii: przedszkola i klasy 1-3:
III miejsce- Maja Hajdecka, ucz. kl. 2
III miejsce- Julia Kempa, ucz. kl. 2
W kategorii: klasy 4- 6
II miejsce- Zofia Lach, ucz. kl. 5
wyróżnienie- Patrycja Kwiatkowska, ucz. kl. 6
W kategorii: klasy 7- 8
II miejsce- Miriam Pustelniak, ucz. kl. 8
Bardzo dziękujemy za udział Hani Niedośpiał, ucz. kl. 2 i Malwinie Bolibrzuch, ucz. kl. 6, które bardzo pięknie zaśpiewały swoje piosenki.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Elżbieta Bury
T. Padykuła

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2305291186313445&set=pcb.2305291282980102



