W ŚWIECIE WYOBRAŹNI

W mijającym tygodniu uczniowie klasy pierwszej przenieśli się w ŚWIAT WYOBRAŹNI.

Podczas zajęć uczniowie mogli wyrazić swoje emocje, zainteresowania i zdolności.  Uczniowie rysowali kropeczki na kartce, a następnie łączyli je, dzięki czemu powstały kontury zwierząt, postaci oraz przeróżnych przedmiotów. W zależności od tego co dzieci sobie wyobraziły powstały rysunki. Uczniowie prezentowali swoje prace opowiadając wymyślone historyjki. Powstały też pomysłowe, samodzielnie wykonane gry edukacyjne. Dzieci według własnych pomysłów wykonały plansze, pionki oraz opracowały zasady. Chętni uczniowie prezentowali swoje gry podczas zdalnej lekcji , natomiast wszystkie dzieci przetestowały  gry w swoich domach, w gronie rodzinnym.
Zajęcia były bardzo kreatywne i pełne twórczego zapału, a wyobraźnia to nie tylko zmyślone historie, to otwarcie się dziecka na siebie i innych oraz tworzenie nowych rzeczy.

Małgorzata Zaworska

Dziś: niedziela, 1 września 2024r. r., 245 dzień roku.

Imieniny: Idziego, Bronisława

Największa wina jest w tym, kto nie chce słuchać prawdy.

- Cyceron