SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ. WIERZYMY, ŻE SPEŁNI ONA PAŃSTWA OCZEKIWANIA I DOSTARCZY BIEŻĄCYCH INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE
Marzena Kędra - Dyrektor Szkoły

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Dzieci czasem zapominają o zasadach bezpieczeństwa, dlatego nie zaszkodzi im o tym przypomnieć.
News 22.01.2021r. gościliśmy w naszej szkole nadkomisarz Policji Panią Małgorzatę Jeżewską oraz sierżant sztabowy Panią Monikę Sikorę. Spotkanie odbyło się w klasach I-III i dotyczyło bezpieczeństwa w szkole, w domu oraz w ruchu drogowym. Każda klasa miała spotkanie w swojej sali lekcyjnej, zgodnie z obowiązującymi  zasadami w czasie pandemii. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań i wykazali się dużą wiedzą. Małgorzata Zaworska (...)
Data: 2021-01-24

Kochana Babciu, kochany Dziadku, dziękuję za…

Na dzień Babci i Dziadka wiele wnuków szuka oryginalnych życzeń dla dziadków. Przedstawiamy naszą propozycję, dzięki której na pewno zaskoczymy naszych bliskich tymi pięknymi i wzruszającymi życzeniami.
News Gdybyśmy mogli, spotkalibyśmy się na corocznym balu, oglądalibyście wtedy nasze aktorskie popisy, pobawilibyśmy się razem, wyściskalibyśmy Was z całej siły, ale… To dla Was dzisiaj nasze serca mocniej biją, gdy wykonują laurki. Dlatego dziękujemy za… uśmiech, miłość, przyjaźń, zaufanie, troskę, opiekę, wspólne chwile, mądre rady, przekazane wartości. Babciu, Dziadku, dziękuję Ci za to, że jesteście. Wnuczęta z klasy 2 (...)
Data: 2021-01-21

Taaakiej zimie nie można się oprzeć!!!

W tym roku zima astronomiczna rozpoczęła się w poniedziałek 21 grudnia. Pierwszy dzień zimy kalendarzowej przypadł 22 grudnia, według astronomii związany jest z przesileniem zimowym i dlatego data jest zmienna.
News My przeżywaliśmy  zimowe emocje po wznowieniu zajęć i powrocie ze  „zdalnego nauczania” do szkoły. Nie sposób było odmówić sobie i dzieciom przyjemności korzystania z tak pięknej, śnieżnej zimy. A zatem…  wybraliśmy się na nasze szkolne boisko i tam dopiero zaczęło się szaleństwo. Były wyścigi saneczkowych zaprzęgów, były gonitwy z sankami za uciekającym „pasażerem”, były orły na śniegu, rzuty śnieżkami do ruchomego celu. Powstała również bałwankowa wioska. Gdyby nie lekcje, które (...)
Data: 2021-01-21

Powrót uczniów klas I - III do dzkoły

Rodzice i Uczniowie             Od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I – III wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym. Uczniowie klas IV – VIII kontynuują naukę zdalną. Poniżej przedstawiamy procedury powrotu dzieci do szkoły. Bardzo proszę o zapoznanie się z ich treścią. Cieszymy się bardzo z powrotu naszych najmłodszych uczniów i mamy nadzieją na szybki powrót klas IV – VIII. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia. p. o. dyrektora Małgorzata (...)
Data: 2021-01-15

Warto pomagać, ponieważ dobro do nas wraca

News        Z takim przesłaniem uczniowie klasy VII wraz z wychowawczynią oraz rodzicami podjęli się przygotowania oraz przekazania darów w ramach akcji Szlachetna Paczka. Jesteśmy przekonani, że w naszych uczniach tkwi ogromny potencjał dobra, a najlepszą pomoc człowiekowi może przekazać właśnie drugi człowiek.      Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Jego celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej (...)

Mistrzowie na medal

News      W dniach 7, 14 i 21 listopada 2020 r. Szkolny Związek Sportowy w Opolu organizował Jesienny Bieg Przełajowy w różnych kategoriach wiekowych. Uczniowie naszej szkoły z klas IV, V i VI których „pociąga” lekkoatletyka wystartowali w zawodach biegowych i zajęli czołowe miejsca.      Dodatkowo dochodzą do nas następne wieści o awansie drużyny z Głogówka do Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii kobiet U-16 w futsalu, gdzie gra nasza Ósmoklasistka. Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy (...)

Życzenia

News

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków. Niech Nowy Rok .... przyniesie wszelką pomyślność I pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń.

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy ZSP

WAKACJE Z ZIELNIKIEM

Trzy uczennice z naszej szkoły wzięły udział w konkursie „Wakacje zielnikiem” organizowanego przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Opolu.
News

Marta Włodarczyk z kl. V, Magdalena Wójtowicz z kl. VI oraz Noemi Pustelniak z kl. VIII przez okres wakacyjny zebrały, zasuszyły i wykonały opisy zebranych roślin. To była dla nich cenna nauka rozpoznawania polskich gatunków roślin i nauka obserwacji przyrody.

Król Anna

Data: 2020-12-21