Tutaj jesteś: strona główna  |  TO POD  |  Mosty przyjaźni budowane na zajęciach profilaktyczno ? plastycznych

Mosty przyjaźni budowane na zajęciach profilaktyczno ? plastycznych

W październiku cała szkoła tętniła przyjaźnią… Łatwo było, w tak naturalnym klimacie, paniom Grażynie Wawrzyniak i Bożenie Sajewicz  przeprowadzić zajęcia profilaktyczno – plastyczne pod hasłem „Mosty przyjaźni”.

Dzieci w sposób dla siebie naturalny wypowiadały się na temat klasowych i podwórkowych przyjaźni. Trafnie wymieniały cechy dobrego przyjaciela. Koronacją zajęć były warsztaty plastyczne, podczas których ich uczestnicy w grupach, w życzliwej atmosferze malowali mosty przyjaźni, mosty koleżeństwa. Powstał atrakcyjny „Poradnik o przyjaźni”

Zajęcia utwierdziły dzieci w przekonaniu, że warto w życiu budować mosty przyjaźni, mosty prowadzące do życzliwych ludzi.

Grażyna Wawrzyniak