Tutaj jesteś: strona główna  |  TO POD  |  TO POD

TO POD

Umysły w podróży do przyszłości

W tym roku mamy w ofercie naszej szkoły ciekawe zajęcia w ramach nowego przedsięwzięcia! „Umysły w podróży do przyszłości” realizowane będą podczas zajęć TO POD /akronim pierwszych liter nazw obszarów działań pedagogicznych z Programu Nowoczesnej Edukacji Szkolnej – tworzenie, odczuwanie, poszukiwanie, odkrywanie, doświadczanie/.

TO PODniesie nam poprzeczkę!

TO PODkręci nam obroty!

TO PODstawą dobrej roboty!

TO PODpowie co mamy w głowie!

I jeszcze:

TO PODsyci w nas ciekawość!

TO PODkradnie nam nieśmiałość!

TO PODróż naszych umysłów w nieznaną nikomu przyszłość!

W ramach zajęć TO POD wspierać będziemy uczniów w ich rozwoju intelektualnym, emocjonalnym, społecznym, etycznym i fizycznym.

Realizując całoroczne przedsięwzięcie ,,Umysły w podróży do przyszłości’’ z naszymi uczniami, mamy na względzie dobre ich przygotowywanie do życia. Do życia w nikomu nieznanej przyszłości. Stąd pomysł, za H. Gardnerem - autorem ,,Pięciu umysłów przyszłości’’, by rozwijać w dzieciach umysł respektujący, etyczny, dyscyplinarny, kreatywny, syntetyzujący.

Przed nami i naszymi uczniami wielka podróż do… przyszłości w postaci:

60 DNI NA MOSTACH PRZYJAŹNI

60 DNI NA WYSPIE WARTOŚCI

60 DNI NA SZLAKU TAJEMNIC

60 DNI NA WULKANACH POMYSŁÓW

60 DNI NA PLANECIE INFO

Oferta na pewno zadowoli małe i duże dzieci codziennie uczęszczające do szkoły w Moszczance.

Niewątpliwie dostarczy wszystkim dobrej zabawy, wielu emocji, przygód, niespodzianek.

W wielu obudzi pokłady n i e o g r a n i cz o n y c h   m o ż l i w o ś c i.

Małgorzata Żuk