« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  55  , (...)  93  ,   94   ,  95  , (...)  108  , (...)  144  , (...)  213  ,  214   | następna strona »

KONCERTOWY ZAWRÓT GŁOWY … Wydarzenie muzyczne, o którym warto opowiedzieć

News Zapraszam na prezentację … Alicja Niedbalska (...)
Data: 2017-05-11

MISTRZ ORTOGRAFII

W klasie 3 odbył się konkurs ortograficzny, w którym uczniowie mogli wykazać się wiedzą i umiejętnościami.
News Wszyscy mieli równe szanse i z zapałem przystąpili do rozwiazywania zadań. A oto nasi zwycięzcy: I miejsce Michał Marut II miejsce Mateusz Świtalski III miejsce Amelia Zdanowicz Serdeczne gratulacje i powodzenia w dalszych działaniach ortograficznych! Małgorzata Zaworska (...)
Data: 2017-05-08

WIEM KIM JESTEM … Podsumowanie IV modułu projektu „Mistrzowie życia”

W marcu i kwietniu koncentrowaliśmy się na rozwijaniu umiejętności dla budowania samoświadomości. Różnorodne działania skłoniły uczniów do analizy swojego charakteru, poznania swoich mocnych i słabych stron oraz budowania pozytywnego wizerunku swojej osoby. Odkrywanie i poznawanie siebie jak i swoich rówieśników znalazło odzwierciedlenie w wielu zadaniach tego przedsięwzięcia.
News POZNAJMY SIĘ LEPIEJ Często można usłyszeć stwierdzenie, że szkoła to nasz drugi dom.  Ale czy na pewno znamy się tak dobrze, jak to ma miejsce w rodzinie? Codzienna rzeczywistość pokazuje, że spędzamy obok siebie i ze sobą wiele czasu, ale niewiele o sobie wiemy.  Nie ma lepszej atmosfery do wzajemnego poznania się niż wspólne gry i zabawy. Dlatego poprzez cykl gier i zabaw pod hasłem „Poznajmy się lepiej” uczniowie dowiadywali się interesujących rzeczy  o swoich rówieśnikach. Ta forma aktywności pozwoliła im dostrzec jak bardzo (...)

Nasi w czołówce!

Wojewódzka Mini Olimpiada Wiedzy Ekologicznej w Głuchołazach na stałe wpisuje się w kalendarz konkursów naszej szkoły. Wspaniale przygotowana i hojnie finansowana przez sponsorów olimpiada, jest imprezą uwielbianą przez biorące w niej udział - dzieci.
News W tym roku przyjechało blisko 40 uczniów. Praca i czas, poświęcone na rozpoznawaniu gatunków drzew, roślin zielnych, krzewinek, owadów, ptaków, płazów, gadów i ssaków, zgłębianiu zagadnień związanych z lasem i parkami krajobrazowymi, zostały zrekompensowane pięknymi nagrodami (sprzęt sportowy, książki, zabawki). Nasi uczniowie: Noemi Pustelniak (5 miejsce), Daria Jaworska (7 miejsce) i Andrzej Oszywa wspaniale zaprezentowali się na finale w Głuchołazach. Bardzo serdecznie im gratulujemy! Elżbieta Bury (...)

„Kasztanki” na Święcie Flagi

02.25.2017r Święto Flagi organizowane co roku w Moszczance uświetniły swoim występem dzieci z zespołu Kasztanki z Przedszkola w Łące Prudnickiej.
News Z całym profesjonalizmem, energią, radością, w przepięknych strojach, zatańczyły cztery tańce śląskie: Chodzony, Nie chcę Cię znać, Grozik i Polkę spacerową. Za piękny, radosny występ zostały nagrodzone gromkimi brawami i upominkami, przygotowanymi przez organizatorów. W imieniu dzieci i swoim serdecznie dziękuję, składam też gorące podziękowanie rodzicom za pomoc  w przygotowaniach. Ewa Pelczar ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-286.html (...)
Data: 2017-05-08

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie…”

Udział naszych uczniów w Wojewódzkich Obchodach Świeta Flagi.
News Aż miło popatrzeć na nasze młode, obywatelskie pokolenie.

M. Tuz

A. Włodarczyk

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

Data: 2017-05-05

NASZA SZKOŁA RADOSNA JAK WIOSNA – OBCHODY ŚWIĘTA SZKOŁY

26 kwietnia uroczyście obchodziliśmy Święto Szkoły. Z tej okazji odbyła się akademia z udziałem uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców.
News Część oficjalną poprowadziła Pani Dyrektor Jolanta Brudniak, która wszystkim związanym ze szkołą życzyła radosnego świętowania. W podniosłym nastroju laureaci konkursów: literackiego, poetyckiego i plastycznego otrzymali z rąk Pani Dyrektor i organizatorów dyplomy. Autorzy najpiękniejszych tekstów literackich o szkole i wiośnie mieli okazję przeczytać je przed zebraną w sali gimnastycznej publicznością. Oprócz dyplomów nagrodą dla utalentowanych literacko uczniów były głośne brawa dochodzące do nich z widowni. Akademię (...)
Data: 2017-04-30