Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  59  ,   60   ,  61  , (...)  118  , (...)  157  , (...)  233  ,  234   | następna strona »

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT…. W ŚWIETLICY

News

Jak widać….. praca wre…. Na zajęciach świetlicowych nasi uczniowie wykonują piękne ozdoby świąteczne. Dzięki wspólnej pracy zapanował u nas prawdziwie świąteczny nastój.

wychowawcy świetlicy szkolnej

 
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-12-10

XIII Ekologiczny Turniej Mikołajkowy – „Przygoda na lodowym zamku”

Jest wiele momentów w życiu dziecka, które wywołują dziecięcą radość, uśmiech. W naszej rodzinnej szkole w Moszczance emocje dziecięce znalazły swoje odbicie podczas turnieju organizowanego tradycyjnie 6 grudnia, kiedy to św. Mikołaj ze swoimi Śnieżynkami przyjechał na rowerze (prawdziwie ekologiczny pojazd).
News Zaskoczył nas swą obecnością i bacznie przyglądał się „wyczynom” ekologiczno-świątecznym uczniów klas I-III. Były „Wyścigi gazet na sznurku do kosza”, „Cukierki na słomce” (aż brakowało powietrza w płucach), „Bombki ekologiczne” z płyt CD, „Wyścigi zaprzęgów reniferów” w drodze do pojemników (segregacja śmieci) i co tu dużo mówić, radości, co nie miara. Za każde wykonane zadanie ( zapewniam… wszystkie były ocenione przez komisję, jako poprawne) każdy zespół (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-12-10

„Hej ludzie idą święta klasa VI uśmiechnięta”

W piątkowy (a dla nas jeszcze mikołajkowy wieczór) spotkaliśmy się w szkole aby wspólnie przygotować świąteczną dekorację klasy, wykonać ozdoby choinkowe oraz razem ubrać choinkę.
News Oprócz ozdób wykonaliśmy świąteczne kartki, które sprzedawane będą na kiermaszu Rady Rodziców. Ogromną niespodziankę sprawił nam Szymon, który przyniósł na nasze nocowanie pysznego, urodzinowego torta. Po przyozdobieniu naszej klasowej choinki przyszedł czas na fizyczny relaks, zagraliśmy w siatkówkę i w piłkę nożną. Zasypialiśmy przy kultowym filmie „Kevin sam w Nowym Jorku (bo, przecież nie ma świąt bez Kevina) Było pracowicie, radośnie, pysznie i pachnąco. Klasa VI jest już gotowa na święta. Klasa (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-12-10

Rada….najlepsza…

Krótko, zwięźle i na temat w Naszej Szkole mamy najlepszą Radę na świecie.
News

Nieobojętna jest dla niej „edukacja naszego rozumu” w postaci czytania…. Lektury, książki…zasiliły naszą szkolną bibliotekę. W całości zostały zakupione przez Radę Rodziców za co bardzo mocno jesteśmy wdzięczni, doceniamy i dziękujemy.

Społeczność szkolna

   
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-12-10

Mikołajkowe wybryki w Parku Trampolin we Wrocławiu

Trampoliny, ścieżki akrobatyczne i przyrządy gimnastyczne – te i inne atrakcje mieli do dyspozycji uczniowie naszej szkoły, którzy udali się na mikołajkową wycieczkę do Parku Trampolin GOjump we Wrocławiu. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce.
News Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czas ale przede wszystkim integracja naszego szkolnego zespołu oraz świetna zabawa. Część uczniów wykazała się dużą umiejętnością w wykonywaniu różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojniejsze skoki. Miłośniczką skoków i akrobacji okazała się także pani Jola Trybel. Po wspaniałej zabawie w GOjumpie wróciliśmy pełni wrażeń do Moszczanki Wychowawcy  klas  IV - VIII ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-488 (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-12-10

„Spotkanie z Mikołajem” – [Łąka Prudnicka] 06.12.2018 r.

Wizyta Mikołaja w Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku.
News Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały gościa z siwą brodą, spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowego” dzwoneczka. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach zagościł piękny uśmiech. Na jego wizytę przedszkolaki nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które  specjalnie dla Niego przygotowały. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci słodkim prezentem w zamian otrzymując laurkę z serc wykonaną przez starszaków.  Miłym akcentem spotkania, były wspólne zdjęcia z naszym gościem i obietnica, (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-12-10

Podróże z Nelą małą reporterką [ŁĄKA PRUDNICKA]

W naszym przedszkolu odbywają się cykliczne spotkania z panią Magdą z biblioteki.
News Raz w miesiącu, w grupie starszaków odbywają się też spotkania w ramach DKK (Dyskusyjny Klub Książki). Pani Magda zapoznaje dzieci z przygodami Neli małej reporterki,. Przedszkolaki zawsze z niecierpliwością czekają na te spotkania, gdyż Nela dzięki swoim podróżom opisanym w książkach, przybliża dzieciom ciekawostki z różnych dalekich, nieznanych, czasami dzikich krajów. Tym razem zaprosiła nasze dzieci do Krainy Świętego Mikołaja. Dzieci z zaciekawieniem przysłuchiwały się czytanym treściom i oglądały ilustracje. Ewa Pelczar   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-12-10
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  59  ,   60   ,  61  , (...)  118  , (...)  157  , (...)  233  ,  234   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2762833