« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  58  ,   59   ,  60  , (...)  118  , (...)  157  , (...)  233  ,  234   | następna strona »

„Wigilia Polska” na prudnickim rynku

W ramach projektu „Razem dla bezpieczeństwa” zostaliśmy zaproszeni na kolejną wigilię organizowaną przez starszych wolontariuszy z Powiatowego Klubu Ośmiu działającym przy ZSR w Prudniku.
News

Podczas wigilii serwowane były ciepłe, świąteczne potrawy przygotowane przez uczniów z Zespołu Szkół Rolniczych. Chcąc uczestniczyć w tym świątecznym nastroju i zarazem pomóc koleżankom, roznosiliśmy posiłki przybyłym mieszkańcom Prudnika.  Atmosfera była wspaniała, a nasze wolontariuszki spisały się na medal.

Opiekun Klubu Ośmiu Aniołów
Data: 2018-12-19

Świąteczny nadszedł czas

News

W ramach świątecznej pomocy wolontariusze i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w corocznej akcji pomocy naszym rodakom z Nadwórnej oraz zaangażowali się w zbiórkę książek, zabawek i puzzli dla Oddziału Dziecięcego w Uniwersyteckiej Klinice Okulistycznej w Katowicach.

Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i okazali dobre serce serdecznie dziękujemy.

Klub Ośmiu Aniołów
Data: 2018-12-19

WARSZTATY WYPIEKANIA PIERNIKÓW

Klasa IV wzięła udział w praktycznych zajęciach z wypiekania pierników z użyciem tradycyjnych drewnianych form w Muzeum Ziemi Prudnickiej.
Data: 2018-12-13

„Spotkanie z Mikołajem”

Dnia 07.12.2018 r. dzieci z naszego przedszkola spotkały się z Świętym Mikołajem.
News Wizyta Mikołaja to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Kolejny rok witaliśmy Mikołaja w Wiejskim Domu Kultury w Moszczance. Tańce, konkursy i zabawy ruchowe z animatorką wprawiły dzieci w radosny i świąteczny nastrój. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach. Po zakończonych atrakcjach dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie.  Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe, (...)
Data: 2018-12-12