Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  41  ,   42   ,  43  ,  44  , (...)  87  , (...)  115  , (...)  170  ,  171   | następna strona »

Czas pożegnań

Czerwiec to czas pożegnań. W przedszkolu w Moszczance odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której pożegnaliśmy 6 latki.
News     Dzieci przygotowały dla rodziców i opiekunów przedstawienie „Historia pewnej rodziny”. Przez cały rok realizowaliśmy projekt edukacyjny „Kulturalnie o kulturze Śląska Opolskiego” i scenariusz tego przedstawienia był inspirowany właśnie tym projektem. Przypomnieliśmy życie, tradycje i zwyczaje śląskiej rodziny. Przedstawienie kończy się powrotem do czasów współczesnych, tańcem „Gummy bear”.    Potem były podziękowania, dyplomy, upominki, kwiaty. Cała uroczystość zakończona była słodkim (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-07-05

„Zamieszanie w krainie bajek”

W czerwcu w Publicznym Przedszkolu w Moszczance odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Zamieszanie w krainie bajek” w wykonaniu rodziców i nauczycielki dla dzieci z przedszkola, szkoły oraz społeczności lokalnej.
News     Występ rodziców to zacieśnienie więzi rodzinnych, stworzenie warunków do współpracy rodzice – przedszkole i sprawienie radości oraz niespodzianki dzieciom. Wszyscy zgromadzeni obejrzeli przedstawienie z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Przedstawienie dostarczyło aktorom wiele radości i pozytywnych wrażeń, które zostaną zapamiętane na długi czas.     Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, wkład pracy oraz wspaniałe wykonanie. Judyta Licznar      (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-07-05

Witajcie wakacje!

Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Uczniowie, których zasypywaliśmy pracami domowymi, kartkówkami, dziesiątkami wypracowań i setkami zadań doczekali się zasłużonego wypoczynku, ale też musimy to jasno powiedzieć: zdobyli nowe umiejętności.
News I dzisiaj z całą pewnością wszyscy wiedzą więcej niż we wrześniu…. Szkołę ukończyło 116 uczniów. Wszyscy otrzymali promocję. Średnia frekwencja w tym roku wyniosła 91,5 %. Średnia z nauczania 4,52, uczniów z wyróżnieniem 49, z zachowaniem wzorowym i bardzo dobrym 79 %. Za wysokie wyniki nauce stypendia dyrektora szkoły otrzymali: 1. Joanna Bandurowska – 5,45 2. Kinga Żurakowska – 5,36 3. Miłosz Sadło – 5,27 Wszystkim gratulujemy i życzymy radosnych, szczęśliwych wakacji. Nauczycielom (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-07-03

2017.06.26 zakończenie roku przedszkolnego w Przedszkolu w Łące Prudnickiej

Pogoda dopisała, więc cała impreza mogła się odbyć na świeżym powietrzu, na podwórku przedszkolnym.
News Dzieci z radością i uśmiechem na buźkach prezentowały swoje zdolności w piosenkach, inscenizacji i tańcach. Grupa „Żabek” też przygotowała niespodziankę pożegnalną dla swych starszych koleżanek i kolegów: wierszyki i taniec oraz pamiątkową zakładkę do książki. Pani dyrektor wręczyła absolwentom pamiątkowe dyplomy i w ciepłych słowach życzyła wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia. Gorąco podziękowała również rodzicom za troskę i pomoc we wspólnym kształtowaniu ich pociech. Wręczyła im pamiątkowe dyplomy POMAGAM (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-07-01

„Bez stresu do sukcesu” - podsumowanie V modułu projektu „Mistrzowie życia”

„Bez stresu do sukcesu” to tytuł ostatniego już modułu projektu pt. „Mistrzowie życia” realizowanego przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance. Projektowi przyświecała troska zarówno o bieżące funkcjonowanie dzieci w wielu przestrzeniach życiowych oraz zapobiegnięcie w przyszłości problemom wynikającym z ich niesamodzielności. Ostatni cykl całorocznego szkolnego projektu realizowany w maju i czerwcu opierał się na rozwijaniu umiejętności radzenia sobie i kierowania stresem.
News     Zaczęło się od wyszukiwania przez uczniów złotych myśli, krótkich zdań, które miałyby natchnąć ich do tego, by coś zmienić w swoim życiu, uczynić je lepszym, bardziej satysfakcjonującym. Bo czasem wystarczy tylko jedno zdanie, by człowiek spojrzał na świat zupełnie inaczej. Każda klasa przez tydzień wywieszała  znalezione cytaty we wszystkich możliwych miejscach szkolnego korytarza. Czytali je uczniowie, nauczyciele i rodzice czekający na swoje pociechy.     Drugim zadaniem, z jakim zetknęły się dzieci było stworzenie (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-06-26

Spotkanie z Burmistrzem…

20 czerwca w Prudnickim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z Burmistrzem, uczniów oraz ich opiekunów ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjalnych.
News     Spotkanie umilały nam dzieci swoimi występami artystycznymi. Wszystkie wyróżnione dzieci dostały dyplom, puchar i upominek niespodziankę. I tak: - najlepszym sportowcem naszej szkoły został SADŁO MIŁOSZ!!! - a najwyższą średnią szkoły, bo aż 5,45 zdobyła JOANNA BANDUROWSKA!!! GRATULUJEMY, ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW I SPEŁNIANIA SIEBIE W WSZYSTKICH SFERACH MŁODEGO ŻYCIA. Marta Borko-Ciesielska   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-06-26
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  41  ,   42   ,  43  ,  44  , (...)  87  , (...)  115  , (...)  170  ,  171   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 1848446