« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  41  ,   42   ,  43  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

Do zobaczenia na Szlaku…

Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy.
News

Nasza wycieczka dobiegła końca, jeszcze tylko chwila relaksu w Termach Maltańskich w Poznaniu i pora wracać do domu. Wracamy bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i przyjaźnie.

Na pewno jeszcze kiedyś wrócimy na Szlak Piastowski, tyle jeszcze zostało do odkrycia.

Małgorzata Tuz

Data: 2018-05-17

Gminno - Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

W dniu 16 maja 2018 r. na Stadionie Sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Prudniku odbyły się Gminno-Powiatowe Mistrzostwa dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce.
News Oto wyniki klasyfikacji końcowej: CHŁOPCY : Bieg 100 m:   Im - Mykita Kamil Pchnięcie Kulą 4 kg: Im - Rojek Tymon Skok w dal: Im - Kamil Mykita Sztafety 4 x 100 m IIm PSP Moszczanka – Sadło Miłosz, Leśniak Wiktor, Rojek Tymon, Mykita Kamil DZIEWCZĘTA: Bieg 300m: IIIm Jesika Jędrzejczak Skok w dal i III wynik uzyskała Marta Piekarczyk. Uczniowie, którzy zajęli miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe medale. Po 2 uczniów z każdej konkurencji uzyskało awans do Finałów Wojewódzkich. Wszystkim (...)
Data: 2018-05-17

Memoriał im. Marka Procyszyna

W piątek w Prudniku odbył się Memoriał im. Marka Procyszyna w Gminnych Mistrzostwach Mini Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców.
News Dziewczęta w składzie Weronika Trembecka, Angelika Bolibrzuch, Hanna Wasylewicz, Agata Osiecka, Oliwia Pelczar, Weronika Szopa oraz Weronika Pach z dużą przewagą punktową zajęły – I miejsce. Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Bożena Sajewicz   (...)

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW NA GMINNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

News Z radością informuję, że uczniowie - Weronika Szopa z klasy III i Jakub Bojkowski z klasy II godnie reprezentowali naszą szkołę na Gminnym Konkursie Matematycznym zajmując wysokie II miejsce. Mistrzom matematyki gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Bogusława Hawron   (...)

Modelinowe SHOW

15 maja odbyła się konferencja na temat modeliny przygotowana przez Kingę Żurakowską.
News W czasie spotkania dzieci wykonywały przeróżne elementy dekoracyjne, oglądały tzw. tutoriale. Miały okazję wziąć udział w konkursie wiedzy o modelinie. W edukacyjnym starciu wzięło udział 7 osób. Na podium stanęły: Zuzanna Kurbasów – I miejsce Maja Giemzik – II miejsce Iga Giemzik – III miejsce Na końcu zajęć za udział i doceniony trud każdy otrzymał słodki poczęstunek.   (...)

NIEZWYKŁA NOC SPĘDZONA W SZKOLE

Nasza klasa VII spędziła niezapomnianą noc w szkole z 11 na 12 maja.
News W tym spotkaniu wzięła też udział nasza koleżanka Ola Pytel, z którą kiedyś chodziliśmy do klasy. Bardzo ucieszyła nas jej obecność. Gdy o 17:30 przyszliśmy do szkoły, to szybko rozpakowaliśmy rzeczy i pobiegliśmy na salę gimnastyczną, gdzie chłopcy przygotowali gry i zabawy z piłką. Później graliśmy w milionerów, kalambury i inne gry zespołowe. O godzinie 20:30 dotarła do nas zamówiona pizza, którą zjedliśmy ze smakiem. Zaplanowaliśmy sobie oglądanie filmu, ale okazało się, że nie było Internetu. Po kolacji nadszedł czas na (...)

Licznik odwiedzin: 2028382