Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  40  ,   41   ,  42  ,  43  , (...)  84  , (...)  112  , (...)  165  ,  166   | następna strona »

W SAMYM SERCU OPOLA …

Kilka słów o IX PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „MŁODE OPOLE” 2017 i występie Noemi Pustelniak z klasy IV, który odbędzie się 11 czerwca 2017 na Opolskim Rynku.
News     Pragnę powiadomić, że uczennica Noemi Pustelniak z klasy IV przeszła eliminacje wstępne i zakwalifikowała się do finału solistów. Konkurs solistyczny rozpocznie się o godz. 10:00 w niedzielę 11 czerwca 2017r. W Jury zasiądą: Anna Panas, Edward Spyrka, Tomasz Bazan. Uczestnicy konkursu będą oceniani przez Jury powołane przez Organizatora złożonego z pedagogów, muzyków, piosenkarzy - wybitnych postaci polskiej sceny muzycznej, które dokona oceny prezentowanego programu artystycznego.     Już teraz gratulujemy Noemi sukcesu (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-06-04

Z wizytą u przyjaciół w Czechach

Uczniowie klasy 3 już po raz drugi gościli w szkole w Jindrichovie.
News Podczas wizyty odbyły się rozgrywki sportowe, a nasi uczniowie zostali włączeni do grup dzieci czeskich. Poprzez sportową rywalizację dzieci mogły się lepiej poznać, a nawet porozmawiać. Był poczęstunek, zabawy na świeżym powietrzu oraz wiele śmiechu i radości.                                                                                                   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-06-04

WĘDRÓWKI PO PIĘKNYM WROCŁAWIU

Uczniowie klasy 3 odwiedzili Wrocław.
News     Podczas wędrówki zwiedzili Ogród Japoński, obejrzeli panoramę Wrocławia z punktu widokowego Sky Tower. Dzięki pani przewodnik poznali wiele ciekawych legend, których bohaterami były WROCŁAWSKIE KRASNALE. Na zakończenie wędrówki, aby odpocząć i pokrzepić się czymś słodkim, wybrali się do fabryki lizaków „ Słodkie czary – mary”. Każdy mógł zrobić sobie pysznego lizaka oraz kupić przeróżne słodkości. Wycieczka była wyczerpująca, ale pełna wrażeń i pozytywnych przeżyć. Małgorzata (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-06-04

W Święto Dziecka – wszystko jest możliwe…

Tylko w Moszczance - kilka dni szalonej zabawy w Święto Dziecka.
News Tam gdzie kręcono „Opowieści z Narnii”…     31 maja uczniowie klasy pierwszej i drugiej cieszyli się wycieczką po Parku Narodowym „Góry Stołowe”. Mieli okazję zachwycać się zespołem osobliwych form skalnych, powstałych wskutek wietrzenia piaskowca. Dzieci przeciskały się przez labirynt wąskich szczelin i zaułków, oddzielających bloki skalne kilkunastometrowej wysokości. Skałki:  „Skalne Siodło”, „Kurza Stopka” czy „Wielka Sala”, wyglądały jak rzeźby wykonane przez ludzi. Radość (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-06-04

Piknik Rodzinny- „Święto Rodziny” 2017 [Łąka Prudnicka]

W czwartek 1 czerwca, w naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodziny pod hasłem „Mama, Tata i Ja”.
News Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci, rodziców, dziadków i babć. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia przybyli świętować. Dla tych, którzy odwiedzili przedszkole  przygotowano wiele atrakcji. Sercem pikniku stała się scena, na której występowały dzieci. Przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wiersze, prezentowały układy taneczne. Rodzice z zaciekawieniem śledzili popisy dzieci, które nagradzali gromkimi brawami i uśmiechami. Rodzice z ogromnym zaangażowaniem przygotowali mnóstwo (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-06-04

Podróż z historią - „Wehikuł czasu” [Łąka Prudnicka]

26 maja przybyliśmy do przedszkola w Moszczance, aby wspólnie uczestniczyć w pokazie historycznym, przygotowanym przez grupę „Excalibur”.
News Program obejmował pokaz uzbrojenia średniowiecznego rycerza, prezentację broni oraz postaw stosowanych w walce. Dzieci mogły dotknąć broni, przymierzyć poszczególne elementy uzbrojenia rycerza.  Dalszy ciąg zabawy to warsztaty plastyczne, nauka tańca średniowiecznego, zabawy plebejskie ( łowienie ryb, polowanie na zająca, otwornica, bieg dam i rycerzy), pokaz broni łuczniczej.             Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę.  Ewa Szewczyk ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-06-04

Wizyta przedszkolaków w bibliotece [Łąka Prudnicka]

News 2 czerwca dzieci wraz z opiekunkami, udały się na wycieczkę do Biblioteki Wiejskiej. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami, ale dla  większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2017-06-04
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  40  ,   41   ,  42  ,  43  , (...)  84  , (...)  112  , (...)  165  ,  166   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 1823797