« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  40  ,   41   ,  42  , (...)  45  , (...)  89  , (...)  118  , (...)  174  ,  175   | następna strona »

Miejsko – Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej

News 7.11.2017r. dziewczęta w składzie (Weronika Trembecka, Wiktoria Gurgul, Marta Piekarczyk, Lena Wizer, Jesika Jędrzejczak, Milena Salawa ) zdobyły II miejsce w  miejsko-gminnych zawodach  Halowej piłki nożnej dziewcząt w Prudniku. Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów. Bożena Sajewicz (...)
Data: 2017-11-12

W samo południe recytowali cudnie!

9 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski – impreza artystyczna, podczas której zapaleni recytatorzy naszej szkoły mieli okazję wymienić się doświadczeniami i pomysłami artystycznymi.
News Wszyscy uczestnicy konkursu recytowali cudnie, ale najcudniej: w kategorii klas III-IV: I MIEJSCE – Agata Osiecka II MIEJSCE – Angelika Bolibrzuch III MIEJSCE – Maja Giemzik w kategorii klas V-VII: I MIEJSCE – Łucja Stonoga II MIEJSCE – Tymek Nowak III MIEJSCE – Paweł Wójtowicz Recytatorzy wyróżnieni: Amelka Gorzelanna, Magda Wójtowicz, Miłosz Sadło i Szymon Augustyn. Laureatom oraz uczniom wyróżnionym – gratulujemy szkolnego sukcesu recytatorskiego i (już w najbliższą środę) (...)
Data: 2017-11-09

„Witaminki, witaminki”- bal owocowo- jarzynowy [Łąka Prudnicka]

Bardzo cenimy sobie zdrowie i zdrowe odżywianie w naszym przedszkolu, w tym celu przez cały rok zachęcamy dzieci do spożywania różnorodnych potraw z warzyw i owoców.
News     Tradycją stały się też coroczne witaminowe bale, których motywem przewodnim są zawsze ulubione przez dzieci warzywa i owoce. Dzieci przebrane w pomysłowe stroje, wesoło bawią się w organizowanych dla nich witaminowych zabawach i konkursach.     Wszyscy bawią się przy dźwiękach muzyki, nikt nie podpiera ścian i nie szczędzi wysiłku podczas tańca, miłą dla wszystkich niespodzianką są zawsze pyszne owocowe ciasta, przygotowywane przez rodziców. Marzena Michalik (...)
Data: 2017-11-07

MISTRZ RECYTACJI W KLASIE I

Klasowy konkurs recytatorski w klasie 1 rozstrzygnięty!
News     Do konkursu zgłosiło się ośmiu uczniów, którzy recytowali wybrane przez siebie wiersze. Repertuar był bardzo ciekawy. Komisja uważnie wysłuchała wszystkich i wyłoniła zwycięzcę. Został nim Michał Budzyński. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie się do konkursu. Małgorzata Zaworska                               (...)

PIES PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA

Wszyscy bardzo lubimy zwierzęta, czasem jednak zapominamy, że są one zdane na łaskę człowieka.
News     Podczas omawiania tygodniowego modułu pt. „ Zwierzęta domowe” do klasy 1 zostali zaproszeni rodzice, którzy mieli ochotę podzielić się z dziećmi informacjami na temat opieki nad pupilami. Uczniowie mogli z bliska przyjrzeć się jamnikowi szorstkowłosemu oraz Shih Tzu, rasie ostatnio bardzo popularnej. Dzieci zadawały wiele pytań. Były zadowolone i uśmiechnięte, a pieski bardzo przyjazne. Podsumowaniem spotkania było stwierdzenie, że posiadanie zwierzaka, to wielka radość, ale i odpowiedzialność. Małgorzata Zaworska (...)

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W pierwszej połowie października uczniowie wszystkich klas mieli okazję wziąć udział w konkursach i akcjach czytelniczych.
News     Tego roku odbyły się dwa konkursy „Najlepszy komiks” i „Przygoda ulubionego bohatera literackiego”. Komisja konkursowa w kategorii młodszych uczestników przyznała cztery wyróżnienia. Otrzymały je: Patrycja Kwiatkowska, Natasz Rydz, Michał Budzyński, Maja Czarnobrewa oraz trzy pierwsze nagrody: Karol Gurgul, Marta Włodarczyk i Magdalena Wójtowicz. W kategorii starszych uczestników – Marta Pawka – wyróżnienie i nagrodę – Kinga Żurakowska. Gratulujemy talentu!     Najmłodsi (...)
Data: 2017-11-06

„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym w dorosłość wkroczy”,- spotkania z osobami reprezentującymi ciekawy zawód, hobby, zainteresowanie… [Łąka Prudnicka]

News NUMIZMATYK      W przedszkolu odbyło się spotkanie z panem Halkiem, który swoje zbiory gromadził od dzieciństwa. Dzieci miały okazję zobaczyć klasery ze starymi  monetami i banknotami. Z wielką ciekawością słuchały w jaki sposób zdobywane były do kolekcji poszczególne eksponaty. W podziękowaniu, za ciekawe spotkanie wręczyły gościowi dyplom „Przyjaciel Przedszkola”. E. Pelczar ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-337.html (...)