« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  39  ,   40   ,  41  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Uczennica klasy 1 Aleksandra Szewczyk zajęła II miejsce w konkursie plastycznym pt. „Zdrowa żywność to moja aktywność”.
News

Konkurs organizowany był przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w minioną sobotę podczas Rajdu Malucha. Serdecznie gratulujemy.

Małgorzata Zaworska

Data: 2018-05-29

Wycieczka do gospodarstwa „Końskie Zacisze” 25.05.2018 r. [Łąka Prudnicka]

Tradycją stały się wycieczki do gospodarstwa pani Luby Janowskiej….
News Dzięki uprzejmości gospodyni możemy co roku odwiedzić jej piękne konie i całe obejście. W tym roku dopisała nam wyjątkowo piękna pogoda, każde z dzieci miało prezent dla zwierząt ( marchewki, jabłka i suchy chleb). Ogromną frajdą była możliwość samodzielnego karmienia koni i pogłaskania ich (co odważni), a także spacer wytyczonymi ścieżkami i podziwianie oczek wodnych z rybkami, liliami wodnymi i stojącymi pięknymi rzeźbami. Przedszkolaki podziękowały za wizytę pamiątkowym dyplomem i zadowolone wróciły do przedszkola. Marzena Michalik ZAPRASZAMY (...)

Kochana mamo, drogi tato… [Łąka Prudnicka]

News Z okazji Waszego Święta, za wczoraj i dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem - zdrowia, sil i codziennej radości- Wraz ze słowami największej wdzięczności Za wszystkie dla nas trudy i starania Składamy dzisiaj podziękowania….                                                 Żabki – grupa maluchów                         (...)
Data: 2018-05-27

Wizyta „Ekoludków” z Przedszkola w Łące Prudnickiej w OSP Moszczanka 23.05.2018 r.

W dzisiejszym dniu Ekoludki wybrały się na niesamowitą wycieczkę do OSP w Moszczance.
News Droga trochę daleka, ale przedszkolaki dzielnie i bez zmęczenia ją pokonały. Z uśmiechem i ciekawością przybyły do remizy OSP, tu zostały przywitane przez prezesa druha Marcina Wolskiego oraz innych druhów strażaków. Między nimi była też druhna Karolina, która jest pierwszą kobietą w pododdziale bojowym OSP w gminie Prudnik. Przedszkolaki dowiedziały się, że jest to najstarsza jednostka OSP w gminie Prudnik, zobaczyły remizę z wieżą obserwacyjno- alarmową, sztandar tej jednostki i wiele pucharów zdobytych przez druhów na różnych (...)

Wizyta strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczance

23.05 naszą szkołę odwiedzili strażacy, którzy przyjechali do nas w bardzo ważnym celu.
News

Młodsze dzieci szkolne dowiedziały się w jaki sposób strażacy pomagają ludziom rannym w wypadku drogowym. Dzieci uczestniczyły też w ćwiczeniach z pierwszej pomocy. Dla wszystkich spotkanie to, było bardzo pouczającym doświadczeniem, a dzieci miały możliwość obserwować i docenić trudną pracę strażaka. Dziękujemy naszym gościom, że znaleźli czas ,by odwiedzić naszą szkołę.

Data: 2018-05-24

KONKURS PIOSENKI „ZŁOTA NUTKA”

Dnia 17 maja dzieci reprezentowały się w powiatowym konkursie „Złota Nutka 2018”, w Prudnickim Ośrodku Kultury.
News Młodzi piosenkarze prezentowali utwory w kategorii „Zespoły muzyczne”. Nasze dzieci stanęły na wysokości zadania i wykazały się dużymi umiejętnościami wokalnymi oraz odwagą występując na scenie przed licznie zebraną publicznością, która wspierała ich wielkimi brawami. Miło nam poinformować, że starszaki zajęły II miejsce, a maluchy III. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz statuetki „Złotej Nutki”. Spotkanie przysporzyło jego uczestnikom oraz zebranej publiczności wiele emocji, a przede wszystkim satysfakcji i radości. Judyta (...)
Data: 2018-05-23

Nasze złote „Sreberka” [Łąka Prudnicka]

News 17 maja w sali widowiskowo-kinowej Prudnickiego Ośrodka Kultury odbył się XIX Powiatowy Przegląd Przedszkolnych i Szkolnych Zespołów Artystycznych „ZŁOTA NUTKA 2018” w której wzięły udział nasze „Kasztanki” w składzie: Dominka Ryszka, Alicja Szczygieł, Bartosz Bernacki, Kalina Dyda i Emilia Piasecka. Nasz zespół wyśpiewał sobie II miejsce piosenką „Wiosna”, zdobywając w nagrodę pamiątkowy dyplom i statuetkę „Złota Nutka”. Serdecznie gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni, że w naszym przedszkolu mamy (...)