« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  38  ,   39   ,  40  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

Interdyscyplinarnie i śpiewająco

Uczennice klasy trzeciej: Julia Szpara, Weronika Szopa i Magdalena Wójtowicz wzięły udział w Interdyscyplinarnym Turnieju Klas I-III, który odbył się 6 czerwca W Prudnickim Ośrodku Kultury.
News

Organizatorem imprezy była prudnicka „czwórka”.  Dziewczynki sprawnie i szybko rozwiązywały zadania i łamigłówki, brawurowo odśpiewały „Wesoło gra lokomotywa”. I chociaż nie przywiozły ze sobą pucharu-bawiły się doskonale!

Elżbieta Bury

Data: 2018-06-07

„Upadek, to nie przypadek”

Bezpieczeństwo w szkole, w drodze do szkoły…….. wiemy, to ważne.
News Dzisiaj jednak, dzięki obecności przedstawiciela KRUS p. Alicji Igras z placówki terenowej w Nysie dowiedzieliśmy się jak ważne jest bezpieczeństwo na wsi podczas wielu prac wykonywanych w gospodarstwach domowych, na polach, w ogrodach i to nie tylko jesienią, ale o każdej porze roku. Prowadząca, posługując się świetną animacją filmową pt. „ Upadek, to nie przypadek”, w której przewodnikiem był kogut dostarczyła uczniom naszej szkoły wiedzy o zachowaniu szczególnych środków ostrożności podczas różnych prac związanych z pracami (...)
Data: 2018-06-05

KLASA VI ORAZ VII NA ZIELONEJ SZKOLE W GÓRACH Witojcie!

News Chciałach by wam ino pedzieć, co sakramencko pikna była ta wyciecka do Zakopanego.  Terozki syćkie ludziska łobaccie jak piknie nasze dziecioki łopisały wyciecke do Tater. Tak wincej nie godom. Trzymcie sie. Hej! J. Trybel Z DZIENNIKA TATERNIKA: „Dzień czwarty był jednym z najlepszych. Tego dnia bardzo dużo zwiedzaliśmy co jest ogromnym plusem ( Kościół – Bazylika Matki Bożej Fatimskiej, wjazd wyciągiem na Gubałówkę, zjeżdżalnia grawitacyjna, Krupówki i ognisko).”                (...)
Data: 2018-06-05

Dzień dobry-co słychać?

„Dzieci prezentują swoje zainteresowania i pasje”-bo talent ma każdy, tylko trzeba umiejętnie go odkrywać i pomóc rozkwitnąć.
News Wśród wielu dzieci, zaproszonych do programu p. Marka Karpa znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły. Była to Hania Gołowkin, która występując przed zebraną publicznością w kimonie, opowiedziała o swojej sportowej pasji – o karate oraz Julia Szpara, która już swoim ubiorem- mundurek zuchowy, dała zebranym do zrozumienia , że jest  zuchem i realizuje się  w pracy indywidualnej i zespołowej gromady „Kolorowe Motyle”. Razem opowiedziały, co dzieje się na zbiórkach, jakie sprawności zdobywały, a nawet odśpiewały (...)

BYŁO SUPER!!!

Dzięki uprzejmości Państwa Gorzelannych kolejny raz spędziliśmy miłe i niezapomniane chwile w parku rozrywki „Zaginione Miasto Rosenau”.
News Chętnie i z dużym zainteresowaniem korzystaliśmy z uroków i niezliczonych atrakcji parku. Na zakończenie wizyty zostaliśmy ugoszczeni pysznym obiadem. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Z podziękowaniami klasa druga i klasa trzecia ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-419.html   (...)

EKOLUDKI z tańcami w Biedrzychowicach

31.05.2018r. we wsi Biedrzychowice odbyło się Święto tradycji i promocja książki „Spojrzenie przez gardinkę.
News Wielokulturowość Górnego Śląska na przykładzie Ziemi Prudnickiej i Głubczyckiej” grupa taneczna z naszego przedszkola wraz z naszymi absolwentami, którzy są obecnie w I klasie, dostała zaproszenie na tą uroczystość. Z radością skorzystaliśmy z zaproszenia. Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci, którzy dowieźli je na tą uroczystość, zaprezentowaliśmy swoje tańce (tańce śląskie, Polonez i Mazur).  Wszyscy byli zachwyceni naszymi strojami i  występami. A dzieci po występach oddały się wesołej zabawie, którą przygotowali (...)

Licznik odwiedzin: 2068210