« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  37  ,   38   ,  39  , (...)  51  , (...)  100  , (...)  133  , (...)  197  ,  198   | następna strona »

Sukces plastyczny naszej uczennicy

Patrycja Kwiatkowska uczennica klasy 2 zajęła II miejsce w konkursie plastycznym pt. „Moja Europa. Postaci z bajek europejskich”.
News

Prace plastyczne oceniane były przez artystów plastyków z Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Organizatorem kunkursu była Pani Danuta Jazłowiecka - Posłanka do Parlamentu Europejskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Zaworska
Data: 2018-09-13

Spotkanie pełne niespodzianek [ŁĄKA PRUDNICKA]

W naszym przedszkolu zawitał niesamowity gość, była to pani Małgorzata Żółtaszek, autorka wielu pu-blikacji dla dzieci, która przyjechała z Wrocławia na zaproszenie pani Magdy Grzywacz, pracownika biblioteki WDK oraz Prudnickiej Biblioteki Miejskiej, a także członka DKK (dyskusyjnego klubu książki).
News Spotkanie to przepełnione było wieloma niespodziankami, twórczymi i radosnymi działaniami dzieci wspieranymi przez panią Małgosię. Dzieci z radością brały udział w tworzeniu książki przy użyciu nowoczesnej technologii komputerowej - komputer dziecięcy z różnymi odgłosami. Przedstawiły też opowiadanie pani Małgosi pt. „Jak Anitce uciekły zabawki”, uczestniczyły w przygotowanych przez Nią zabawach ruchowych przy muzyce. Dzieci podziękowały pani Małgosi za bardzo miły i pełen radosnych emocji wręczając bukiecik i dyplom „Przyjaciel Przedszkola” (...)
Data: 2018-09-13

Nowe sukcesy na dobry początek

Nowy rok szkolny 2018/19 rozpoczął się w tym roku bardzo optymistycznie.
News W swoim przemówieniu, Pani Dyrektor Jolanta Brudniak, poinformowała o sukcesach naszych uczniów w konkursach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W ciekawie przygotowanej scenografii znalazły się słowa Arnolda Schwarzeneggera, które często przywoływała w swej wypowiedzi Dyrektor Szkoły: „Nie możesz wspiąć się na drabinę sukcesu.. trzymając ręce w kieszeni”.             Życząc wielu sukcesów, ale i wytrwałości w nowym, pełnym edukacyjnych wyzwań i zmian -roku szkolnym, (...)
Data: 2018-09-05

Spotkanie z panią Karoliną [Łąka Prudnicka]

Przedszkolaki z przedszkola w Łące Prudnickiej miały niesamowitego gościa, była to mieszkanka naszej wioski, pani Karolina Farasiewicz, która uprawia ciekawy sport, a mianowicie Łucznictwo.
News Dzieci z uwagą słuchały ciekawych informacji na temat tego sportu, z błyszczącymi oczkami oglądały sprzęt i zdobyte przez panią Karolinę medale złote, srebrne i brązowe na zawodach krajowych i zagranicznych. Dzieci miały też okazję postrzelać do celu z łuku. Ewa Pelczar ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-433.html     (...)
Data: 2018-09-03

Wycieczka do Świata Dinozaurów

W świat dinozaurów wyruszyliśmy wspólnie - przedszkolaki, rodzice i pracownicy przedszkola.
News    Środa - 27 czerwca - zapowiadała się pogodowo nieciekawie. Niebo zasnute było ciemnymi, deszczowymi chmurami. Humory jednak mieliśmy doskonałe i pogoda nie była wstanie nam ich popsuć. Pod szkołę podjechały dwa autobusy z niezwykle sympatycznymi kierowcami i po sprawdzeniu listy obecności, wyruszyliśmy po przygodę.     O dziwo… w Krasiejowie powitało nas słoneczko, które towarzyszyło nam w trakcie zwiedzania Parku Dinozaurów. Epoka tych prehistorycznych zwierząt zawsze była tematem, który dzieci bardzo interesował i zetknięcie (...)
Data: 2018-07-01

Pożegnanie starszaków w przedszkolu w Łące Prudnickiej

I znów nadszedł pożegnania czas. Kolejna grupa przedszkolaków pójdzie do I klasy.
News Dzisiejszego dnia zostali oni pożegnani przez młodsze dzieci, które wraz z paniami przygotowały kolorowy program artystyczny. Przez panią Dyrektor, która w ciepłych słowach życzyła im powodzenia na nowej drodze życia, a także przez rodziców, którzy  przygotowali dla każdego absolwenta pamiątkowy album i tablo. Pani Dyrektor bardzo gorąco podziękowała wszystkim rodzicom za ogrom pracy i serca włożony we współpracę z przedszkolem w wychowaniu przyszłych uczniów. Na koniec były zabawy z „Królem Julianem” (kolorowe (...)
Data: 2018-06-24

Licznik odwiedzin: 2094826