« poprzednia strona |   1  ,  2  ,   3   ,  4  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

Międzyszkolny Konkurs Chemiczny

News

28 maja 2019 r. uczennica naszej szkoły Joanna Bandurowska wzięła udział w części teoretycznej i laboratoryjnej konkursu dla uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Prudnik organizowanego przez Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Prudniku zajmując IV miejsce.

Barbara Półchłopek

Data: 2019-06-11

Wizyta w Szkole Podstawowej w Łące Prudnickiej

News Przyszli pierwszoklasiści otrzymali zaproszenie  na lekcję integracyjną do szkoły podstawowej w Łące Prudnickiej. Dzieci z naszego przedszkola poznały swoją przyszłą wychowawczynię i inne dzieci, które chodziły do przedszkola w Prudniku, a we wrześniu będą razem w klasie I. Dzieci bawiły się bardzo wesoło, były bardzo aktywne i pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Ewa Pelczar ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-563.html (...)
Data: 2019-06-11

Sprawiać radość i widzieć uśmiech na twarzy….

....... to spełnione marzenie naszych najmłodszych i nauczycieli. Wymarzony plac zabaw otwiera się na potrzeby przeżywania wielkich radości we wspólnej, beztroskiej, ale bezpiecznej zabawie naszych dzieci.
News Długo czekaliśmy, ale upór, determinacja i nadzieja zwyciężyły! To, co wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Wielkie wyzwanie, problemy, niedomówienia, ale efekt końcowy zadziwiający. To dzięki otwartości, szczodrości i operatywności „wielu” powstają „wielkie” dzieła. Jestem przepełniona dumą dziękując panu Burmistrzowi Prudnika, sołtysowi wsi Moszczanka, Radzie Rodziców, członkom Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „Otwarte Okno”, darczyńcom akcji „Zrzutka”, firmom, anonimowym sponsorom, (...)
Data: 2019-06-09

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci - etap powiatowy

News XVII  edycja Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”       Gratulacje dla Oliwii Zięby, która w tak prestiżowym konkursie uzyskała wyróżnienie (w IX edycji wzięło udział 483 uczniów z 40 szkół podstawowych powiatu prudnickiego). Bożena Sajewicz ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-561.html (...)
Data: 2019-06-05

Sportowe zmagania i radości

W piękny, słoneczny, poniedziałkowy dzień odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. W programie imprezy znalazły się indywidualne konkurencje sportowo-ruchowe, marszobieg w dwóch kategoriach wiekowych, oraz cieszące się ogromnym powodzeniem tradycyjne już rozgrywki szkolne w piłce nożnej.
News      Dla klas  I - III  nauczyciele przygotowali rozgrywki w „Dwa ognie”. Wśród konkurencji dodatkowych znalazły się ; walka na piankowe miecze, przerzucanie balonów z wodą czy wyścigi w workach na czas. Wszystkie konkurencje sprawiły dzieciom wiele radości  i zadowolenia , a wiszące na piersi medale były powodem dumy i satysfakcji z osiągniętych sukcesów. Równolegle odbywał się konkurs plastyczno- literacki, podczas którego chętni uczniowie pisali dowolne formy wypowiedzi, a inni  wykonywali prace (...)
Data: 2019-06-05

Tak blisko... Dzielimy się doświadczeniami

News

Taki piękny, naturalny bukiet otrzymałam od nauczycielek z opolskiej szkoły, które razem ze mną i moimi nauczycielkami doświadczały freinetowskich przeżyć w naszej szkole. To było bardzo miłe, przepełnione wiedzą, przykładami dobrej praktyki spotkanie.

Jolanta Brudniak
Data: 2019-06-03

PRZYRODNICZE PRZYGODY

W ostatni dzień maja, klasa czwarta i piąta wzięła udział w wycieczce do Wrocławia.
News      Pierwszym punktem zwiedzania był Ogród Japoński, który znajduje się Parku Szczytnickim, w rejonie Hali Ludowej. Wyjątkowe i piękne miejsce o charakterze zgodnym z zasadami japońskiej sztuki ogrodowej.     Następnie wzięliśmy udział w pokazie wrocławskiej fontanny multimedialnej. Wodnemu widowisku towarzyszyła muzyka klasyczna.      Najbardziej oczekiwanym przez uczniów miejscem odwiedzin był Wrocławski Ogród Zoologiczny. Udaliśmy się do Afrykarium, gdzie widzieliśmy różne gatunki ryb (...)
Data: 2019-06-03

Licznik odwiedzin: 2051047