« poprzednia strona |   1  ,  2  ,   3   ,  4  , (...)  51  , (...)  100  , (...)  133  , (...)  197  ,  198   | następna strona »

ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKÓW

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka również w naszym przedszkolu był obchodzony uroczyście.
News

Były tańce z balonami i z kapeluszami, malowanie twarzy, poszukiwanie skarbu, fotobudka, a także wizyta w przedszkolnym teatrze, gdzie dzieci poznały przygody Wesołej Ludwiczki.

Edyta Worożańska

Data: 2019-10-01

Rajdowe powitanie jesieni

Tyle jest prawdziwego piękna tak blisko nas – Pasmo Gór Opawskich stoi przed nami otworem.
News 23.09. w poniedziałek wędrując ścieżką przyrodniczo-dydaktyczną Doliną Bystrego Potoku przez rezerwat „Cicha Dolina” można było zachwycać się walorami przyrodniczymi i poznawać ciekawostki otaczającej nas przestrzeni przyrodniczej. Naszym dzieciom - uczniom klas I-III w czasie Integracyjnego Opawskiego Rajdu udało się niejednokrotnie zachwycać pięknem przyrody, o którym tak pięknie i otwarcie opowiadał nasz przewodnik p. Janusz Husak. Potrafił przykuć naszą uwagę do świata roślinnego i wskazać na szlaku na zwyczajne, a jednak niespotykane miejsca, (...)
Data: 2019-09-26

Warsztaty „Klikam z głową”

19 września odbyły się w naszej szkole warsztaty dla klas I-VI. Zostały przeprowadzone przez pracowników Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
News Uczniowie wzięli udział w dyskusji na temat bezpieczeństwa w sieci. Uczestniczyli w zabawach i scenkach, w których musieli odpowiednio zareagować. Obejrzeli film edukacyjny, dotyczący rozważnego zachowania w internecie. Uczniowie odpowiadali na wiele trudnych pytań, a za prawidłowe odpowiedzi otrzymywali nagrody - naklejki. Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz grę edukacyjną. Warsztaty były bardzo pouczające i pokazały, że nasi uczniowie posiadają dużą wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z internetu.   (...)
Data: 2019-09-21

WIZYTA PANI POLICJANT W PRZEDSZKOLU [Łąka Prudnicka]

11 września 2019 r. w naszym przedszkolu w Łące Prudnickiej odbyło się spotkanie z policjantką Moniką Łyko z Komisariatu Policji w Prudniku.
News Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pani policjant, w formie praktycznej, przypomniała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.   Następnie wytłumaczyła jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjantka poinformowała i zademonstrowała dzieciom  również, w  jaki sposób należy (...)
Data: 2019-09-15

PODSUMOWANIE PROJEKTU „UNITED THROUGH CULTURE AND TRADITION”

Miło nam poinformować, że produkt finalny projektu „United through culture and tradition” jest już gotowy.
Pragnę przypomnieć, że projekt realizowany był w ramach programu europejskiego eTwinning przez cały rok szkolny 2018/2019. Działania zaplanowane w tym projekcie realizowane były na zajęciach języka angielskiego z uczniami klasy VII. Ostatecznie do końca projektu oprócz naszej szkoły dotarli partnerzy z Rumunii i z Grecji. Uczniowie nie tylko poszerzali wiedzę na temat kultury i tradycji innych krajów europejskich, ale doskonalili umiejętności językowe oraz  nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne. Z wypracowanych materiałów powstało ciekawe (...)
Data: 2019-09-08

HARMONOGRAM DOJAZDÓW DO SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

HARMONOGRAM DOJAZDÓW DO SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 Wyjazd z Prudnika - godz. 7.15 Powrót do Prudnika - godz. 13.44; 14.39; 15.49 Dzieci wsiadają i wysiadają na przystanku szkolnym (na górnym asfalcie).
Data: 2019-09-03

Licznik odwiedzin: 2095722