« poprzednia strona |   1  ,  2  ,   3   ,  4  , (...)  56  , (...)  111  , (...)  148  , (...)  219  ,  220   | następna strona »

PROGRAM INSTALING DLA SZKÓŁ

Drodzy Rodzice z największą radością pragniemy poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do Programu InstaLing dla Szkół. Uczniowie dzięki systematycznej pracy będą mogli lepiej i sprawniej opanować materiał, jak i zdobyć lepsze oceny z języków.
News Wszyscy wiedzą, że najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Nawet kilka minut na naukę przyniesie efekty, pod warunkiem, że będzie to praca codzienna. Pracę na platformie InstaLing uczeń rozpoczyna z niewielkim zestawem nowych słówek.  Nauka odbywa się jest poprzez quiz, w którym dziecko dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Ponadto można posłuchać wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, co pozwoli uniknąć monotonii i znużenia dziecka (...)
Data: 2020-09-28

Międzynarodowy Dzień Kropki,

to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Obchodziliśmy je w tym roku 15 września.
News Amerykański pisarz i ilustrator książek dla dzieci Peter H. Reynolds w 2003 roku wydał książeczkę pod tytułem “The Dot” czyli “Kropka”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Książka została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków i wydana alfabetem Braille’a. Książka szybko zyskała też popularność wśród najmłodszych czytelników inspirując ich do odkrywania swoich talentów.      Opowiadanie (...)
Data: 2020-09-17

Powitalna wizyta

Słowo „magiczna” już samo w sobie ma coś ekscytującego, a „magiczna skrzynka” wyzwala jeszcze więcej emocji.
News O te przeżycia zadbała „nowa” pani pielęgniarka, która zjawiła się u drugoklasistów nie z jedną, ale z dwiema „magicznymi skrzynkami”. Rozbudziła ciekawość dzieci, które przyglądały się z zapartym tchem, jak z pojemnika wynurzały się przedmioty służące zdrowiu, a w rękach pani pielęgniarki nabierały szczególnej mocy. Już po chwili zjednała sobie wielką uwagę dzieci a jej uśmiech, otwartość sprawiły, że dzieci pozwoliły sobie zmierzyć ciśnienie, temperaturę i zadawały „ciekawskie” pytania. Dziękujemy (...)
Data: 2020-09-14

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

1 września odbyło się uroczyste, choć trochę inne rozpoczęcie roku szkolnego.
News Uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Pani Dyrektor odwiedziła uczniów w ich klasach, życząc im powodzenia w nowym roku szkolnym. Tego dnia powitaliśmy też nowych uczniów. Odbyło się pasowanie na pierwszoklasistę, którego dokonała Pani Dyrektor. Były pamiątkowe zdjęcia oraz dyplomy. Wszystkim życzymy sukcesów w nauce oraz pogody ducha. Małgorzata Zaworska ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-625.html (...)
Data: 2020-09-04

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII ZGODA NA MIERZENIE TEMPERATURY ANKIETA EPIDEMIOLOGICZNA KARTA ZGŁOSZENIA DO ŚWIETLICY KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   (...)
Data: 2020-08-25