Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  54  , (...)  106  , (...)  141  , (...)  194  ,   195   ,  196  , (...)  209  ,  210   | następna strona »

POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO 2012 -2013

3 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2012/2013.
News Uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły w Moszczance.

Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-09-25

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

? Czar świętojańskiej nocy ? sobótka w Moszczance?

Czerwiec upłynął na przygotowaniach do wyczekiwanej przez wszystkich sobótki w Moszczance.
News  Już z początkiem miesiąca uczniowie wspólnie z nauczycielami przenieśli się w świat baśni, opowiadań oraz legend ludowych, żeby w pełni przeżyć czar świętojańskiej nocy. Przygoda przeplatała się z nauką o tradycji oraz obrzędach i zwyczajach ludowych, jak również z zabawą przy muzyce folkowej. Natomiast poprzez ekspresję plastyczną dzieci mogły wyrazić swoje emocje oraz nastrój związany z tematem. Kolejnym etapem było pisanie wspólnej „Sobótkowej Opowieści”. Zadaniem każdej z klas było stworzenie dalszego (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-07-03

?SKRZYDŁA 2012?

?SKRZYDŁA 2012? rozdane
Konkurs „SKRZYDŁA 2012” został ogłoszony w październiku 2011 roku. Do udziału w nim przystąpili uczniowie klas I – VI,  którzy przygotowali prace w sześciu kategoriach: plastyczny           w klasach  I – III literacki               w klasach  I – III przyrodniczy       w klasach IV – VI literacki              (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-07-03

Magazyn on - line

Zapraszamy do obejrzenia naszego Magazynu

Nasz Magazyn on - line

Online Magazine

 

Polish Online Magazine


Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-07-03

REALIZACJA PLANU PRACY W CZERWCU POD HASŁEM: ? CZAR ŚWIĘTOJAŃSKIEJ NOCY ? SOBÓTKA W MOSZCZANCE?

Czerwiec upłynął na przygotowaniach do wyczekiwanej przez wszystkich sobótki w Moszczance. Już z początkiem miesiąca uczniowie wspólnie z nauczycielami przenieśli się w świat baśni, opowiadań oraz legend ludowych, żeby w pełni przeżyć czar świętojańskiej nocy. Przygoda przeplatała się z nauką o tradycji oraz obrzędach i zwyczajach ludowych, jak również z zabawą przy muzyce folkowej. Natomiast poprzez ekspresję plastyczną dzieci mogły wyrazić swoje emocje oraz nastrój związany z tematem.
Kolejnym etapem było pisanie wspólnej „Sobótkowej Opowieści”. Zadaniem każdej z klas było stworzenie dalszego jej fragmentu. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością  i stworzyli ciekawy tekst, z którego zostało nagrane słuchowisko, przedstawione wszystkim podczas nocy świętojańskiej.   Sobótka w Moszczance stała się dobrą okazją do integracji dzieci, nauczycieli oraz zaproszonych rodziców. Wszystkim udzielił się nastrój świętojańskiej nocy. Kółko teatralne zachwyciło zgromadzonych (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-07-01

Sukces historyczny

Paweł Kossowski ? Skop z klasy piątej wziął udział w Ogólnopolskim konkursie historycznym organizowany przez Zarząd Główny Związku Oficerów Rezerwy RP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, którego temat brzmiał: ?Marszałek Józef Piłsudski jako mąż stanu, polityk i dowódca, w oczach współczesnego młodego pokolenia?.
Pawła praca spotkała się z uznaniem komisji, która przyznała jej autorowi pierwsze miejsce na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy Pawłowi sukcesu na polu historycznym i trzymamy kciuki za dalsze powodzenie.   Anna Włodarczyk
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-07-01
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  54  , (...)  106  , (...)  141  , (...)  194  ,   195   ,  196  , (...)  209  ,  210   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2237942