« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  48  , (...)  94  , (...)  125  , (...)  176  ,   177   ,  178  , (...)  184  ,  185   | następna strona »

Michał Górski ? laureatem XII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MŁODYCH TALENTÓW POETYCKICH

"Złote Pióro"
News Statuetka Srebrnego Pióra podczas Gali Podsumowania Konkursu ,, Złote Pióro'' dnia 27 marca 2012 r. trafiła w ręce naszego szkolnego poety z klasy VI: Michała Górskiego. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem ,, Człowiek obok mnie''. Na konkurs zgłoszono 54 wiersze. Michał przekonał sąd konkursowy, któremu przewodniczył sam nestor opolskiej poezji Jan Goczoł, pracą pt.,, Sąsiedzi zza ściany '': Piekło pełne żalu i płomieni. Piekło pełne płaczu oraz cieni. Barek pełen duszy złości, Dwupokojowe (...)
Data: 2012-03-28

Dzień Odkrywania Talentów ? 21 marca 2012r.

W związku z tym, że nasza szkoła nosi miano Szkoły Odkrywców Talentów dzień 21 marca 2012 r, obchodzony jako I Dzień Wiosny ogłosiliśmy Dniem Odkrywania Talentów.
News Każdy uczeń miał możliwość prezentacji lub odkrycia własnych uzdolnień w ramach jednej z czterech działalności edukacyjnych: naukowej, sportowej, artystycznej i społecznej. W ramach rozwijania uzdolnień uczniów w sferze naukowej nasi uczniowie brali udział w warsztatach przyrodniczych, prowadzonych przez p. Elżbietę Bury. Uczniowie, bawiąc się w przyrodników poszukiwali pierwszych zwiastunów wiosny w plenerze, używając do tego lornetek i lupy. Przez ciekawe doświadczenia mogli spostrzec jak przyroda budzi się do życia ze snu zimowego. Na warsztatach (...)

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

?Młodzież Zapobiega Pożarom?
News 16 marca 2012 r. w Urzędzie Miejskim Prudnik nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie : Rafał Kowalski, Agnieszka Zagawa i Dominik Kraus. Uczeń naszej szkoły Rafał Kowalski zajął III miejsce, natomiast IV miejsce Agnieszka Zagawa.   Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (...)

Sukcesy sportowe !!!

Tenis stołowy
News 22.02.2012r. w Rudziczce odbyły się miejskie mistrzostwa szkół podstawowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Dziewczęta w składzie Roksana Adamska i Edyta Dacenko zdobyły II miejsce, natomiast chłopcy w składzie Mateusz Sękarski i Karol Mazepa zdobyli I miejsce.   Gratulacje!       09.03.2012r. odbyły się powiatowe zawody w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Chłopcy w składzie Karol Mazepa i Mateusz Sękarski zdobyli II miejsce .   Gratulacje! (...)

Szachowe sukcesy naszych uczniów

News
06.03.2012r. w Prudniku odbyły się gminne zawody szachowe. Naszą szkołę reprezentowali : Paweł Kosowski, Igor Pawka i Michał Górski zdobywając III miejsce

Gratulacje!

Data: 2012-03-26

SZKOLNY KONKURS ?MAM TALENT?

28 lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję pokazać swoje niezwykłe talenty i zdolności.
News Podczas konkursu „Mam Talent” uczniowie prezentowali się w tańcu, piosence, grze na różnych instrumentach muzycznych, recytacji wiersza, a nawet w pracach plastycznych. Jury po burzliwej naradzie przyznała następujące miejsca: I miejsce – Miłosz  Trzaska  za recytację wiersza „Stefek Burczymucha” , II miejsce – Wiktoria Pytel za niezwykły talent plastyczny, III miejsce- Benedykt Pustelniak  za  wspaniale wykonany utwór na skrzypcach. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i upominek. Samorząd (...)
Data: 2012-03-24

Wybory na Patrona Szkoły

Protokół z wewnątrzszkolnych wyborów uczniów kandydata na Patrona Szkoły