« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  47  , (...)  92  , (...)  122  , (...)  164  ,   165   ,  166  , (...)  180  ,  181   | następna strona »

III miejsce w konkursie ?Marszałek Józef Piłsudski jako mąż stanu, polityk i dowódca, w oczach współczesnego młodego pokolenia?

Centralna Komisja Konkursowa dokonała oceny prac na temat: ?Marszałek Józef Piłsudski jako mąż stanu, polityk i dowódca, w oczach współczesnego młodego pokolenia?.
Paweł Kossowski – Skop został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego!  Uczeń klasy VI Paweł Kossowski – Skop zajął w tym konkursie III miejsce. Finał z wręczeniem nagród odbędzie się w Warszawie w dniu 17. 11.2012r. Gratulujemy Pawłowi ogromnego sukcesu na polu historycznym.   Anna Włodarczyk   http://zorpoznan.blanet.pl/index.php/wyniki-konkursu
Data: 2012-10-08

Znani są już finaliści konkursu Nauczyciel Roku 2012

Miło nam poinformować, że nominację do tytułu Nauczyciel Roku 2012 otrzymała nasza pani Dyrektor mgr Marzena Kędra, tym samym znalazła się w zaszczytnym gronie 13 najlepszych nauczycieli spośród których zostanie wyłoniony ten wyjątkowy.
News  Do redakcji Głosu Nauczycielskiego napłynęło około 100 zgloszeń, które nadesłali uczniowie, rodzice, absolwenci oraz koleżanki z pokoju nauczycielskiego, ale również przedstawiciele organów prowadzących lub nadzorujących szkoły lub placówki oświatowe, związki zawodowe, przedstawiciele instytucji i organizacji współpracujących ze szkołą lub placówką oświatową. Nauczyciel Roku to wyjątkowa osoba szczególnie dlatego, że doceniona przez własne środowisko. To wyróżnienie jest cenne nie tylko (...)
Data: 2012-10-08

Przetarg nieograniczony

Wyjazdy edukacyjne w ramach projektu: Równym Krokiem
News     Przetarg nieograniczony: Wyjazdy edukacyjne w ramach projektu: Równym Krokiem : Plik 1, Plik 2 (...)
Data: 2012-10-05

PROGRAM POKL 9.1.2 ?Równym Krokiem?

W miesiącu październiku 2013 roku Publiczna Szkoła Podstawowa w Moszczance rozpoczyna realizację projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą ?Równym Krokiem?.
News   PROGRAM POKL 9.1.2 „Równym Krokiem”   Program będzie realizowany w okresie od 01 października 2012 r. do 30 listopada 2013 r. Łącznie w projekcie weźmie udział 64 uczniów w tym 37 dziewczynek. Celem ogólnym projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej. W związku z powyższym proponujemy 1. Dwa trzydniowe wyjazdy edukacyjne: - grupa matematyczno- przyrodnicza – Jura Krakowsko – Częstochowska. - grupa humanistyczna – Praga. Wyjazdy połączone (...)
Data: 2012-10-05

Wizyta Pani poseł do PE Danuty Jazłowieckiej w naszej szkole

Dnia 01.10.2012r. w naszej szkole gościliśmy Panią poseł do Parlamentu Europejskiego Danutę Jazłowiecką wraz z asystentem.
News Spotkanie miało charakter dyskusji z dziećmi na temat życia osobistego oraz zawodowego naszego gościa. Uczniowie ciekawi bogatego życiorysu oraz specyficznej pracy europosłanki pytali m.in. o programy UE, w których mogą uczestniczyć, dzienny rozkład zajęć oraz o języki, w jakich porozumiewają się ze sobą posłowie z 27 krajów Europy. Nie zabrakło też pytań o to, czy dziecko sprawdziłoby się w roli europosła. Uczniowie odpowiadali na podstawowe pytania dotyczące wiedzy o Unii Europejskiej. Dzieci miały okazję opowiedzieć o wyjątkowych metodach nauczania (...)
Data: 2012-10-04

Kolejne sukcesy naszych uczniów

3.10.2012r.w Prudniku odbyły się powiatowe indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.
Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się na zawody wojewódzkie bowiem: W kategorii wiekowej klas IV - V dziewcząt na dystansie1000m : - I miejsce zdobyła uczennica klasy V Martyna Konieczna Natomiast w kategorii chłopców na dystansie 1500 m : - III miejsce zdobył Wojtek Porębski uczeń klasy V   Na X m swój bieg zakończył Kamil Gibek.   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Bożena Sajewicz   (...)
Data: 2012-10-03

Plan pracy Samorządu Szkolnego

PLAN PRACY SAMORZĄDU SZKOLNEGO ROK SZKOLNY 2012/2013