Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  47  , (...)  92  , (...)  122  , (...)  159  ,   160   ,  161  , (...)  180  ,  181   | następna strona »

Jak karnawał, to karnawał !

Karnawał to czas zabawy, muzyki i tańca, dlatego w naszej szkole pojawiły się wróżki, diabełki, aniołki, czarownice i wiele innych bajkowych postaci, które doskonale bawiły się podczas zabawy karnawałowej.
News Karnawał to czas zabawy, muzyki i tańca, dlatego w naszej szkole pojawiły się wróżki, diabełki, aniołki, czarownice i wiele innych bajkowych postaci, które doskonale bawiły się podczas zabawy karnawałowej.   Małgorzata Zaworska  
Czytaj całą aktualność +
Data: 2013-02-06

Wielce zasłużony i cudownie zaśpiewany sukces naszej wspaniałej wokalistki - Oliwii Łukaszewicz.

XV FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK ? 2013
News Dnia 15 stycznia 2013 roku, nasza solistka z klasy szóstej, Oliwia  Łukaszewicz  wyśpiewała III miejsce na XV FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK – 2013  /kategoria szkół podstawowych/ w Nysie. Gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów.

Alicja Niedbalska
Czytaj całą aktualność +
Data: 2013-01-16

Kolejny sukces naszej Julki!

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
 Na Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym (etap miejsko- gminny)  Julia Cieśla zajęła I miejsce. Było ciężko, bo w pytaniach mogło być i kilka dobrych odpowiedzi.Julia uzyskała 15 pkt. i tylko 2 pkt.  zabrakło do zakwalifikowania się do eliminacji wojewódzkich. Trochę szkoda, ale … i tak jest najlepsza w gminie. Serdeczne gratulacje!                                                                                                                                  (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2013-01-16

WIGILIA 2012

Końcowym akcentem świątecznym w naszej szkole była wspólna wigilia.
News Odbyła się ona w niecodziennej scenerii. Przy płonącym ognisku zebrali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, a także rodzice. Były życzenia, wspólne kolędowanie oraz dzielenie się opłatkiem. Tegoroczne jasełka tradycyjnie przygotowali uczniowie klasy III, którzy uczyli się swoich kwestii, dobierali odpowiednie stroje, by zaprezentować później historię Bożego Narodzenia. Przedstawienie miało bardzo atrakcyjną formę wizualną. Wielka w tym zasługa małych aktorów, którzy z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w role granych (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2013-01-06

Sukces Karoliny

"Moje radosne święta"
News W dniu 17.12.2012r o godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury odbyło sie wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie "Moje radosne święta", uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienia ,Karolina Baniak i Wiktoria Pytel.   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Kazimiera Czabaj     (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-12-29

Grudzień w naszej szkole przebiegał pod hasłem: ?Dziecko ma taką samą naturę jak człowiek dorosły?.

Celestyn Freinet wskazywał na to, iż dziecko jest podobne do drzewa, które nie zakończyło jeszcze swego wzrostu, lecz odżywia się, rośnie i broni dokładnie tak samo jak dorosłe drzewo.
News Dziecko przyjmuje pokarm…                                                                                                                                                                                          Dziecko (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-12-27

Zmartwienia Aniołów w Moszczance

Przedstawieniem o takim tytule pracownicy szkoły i rodzice powitali 7grudnia 2012r. po mszy roratniej dzieci wsi Moszczanka.
News Krótki spektakl teatralny uczulał dzieci na to, aby umiały dawać, a nie tylko brać. „Światełkiem” dobrej nowiny dla skrzydlatych świętości były prośby dzieci o wartości niematerialne, takie jak: zdrowie, miłość, czy szacunek, zawarte w listach, które przywiózł listonosz. Za niebylejakie prośby, św. Mikołaj ze swoimi pracownikami – elfami obdarował wszystkie dzieci prezentami. Po skończonym spektaklu uczniowie udali się do szkoły na warsztaty, przygotowane przez nauczycieli :plastyczne, techniczne, matematyczne. Uczestnicy warsztatów (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-12-25
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  47  , (...)  92  , (...)  122  , (...)  159  ,   160   ,  161  , (...)  180  ,  181   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 1911119