« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  40  , (...)  79  , (...)  105  , (...)  153  ,   154   ,  155   | następna strona »

Mini Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej

14 kwietnia 2011 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mini Olimpiadzie Wiedzy Przyrodniczej w Głuchołazach.
Olimpiada miała zasięg międzypowiatowy (powiat nyski i prudnicki) i wzięło w niej udział 54 uczniów. Test zawieral pytania dotyczące tematyki leśnej i wiedzy związanej z opolskimi parkami krajobrazowymi. Nasza uczennica Julia Cieśla (kl.IV) osiągnęła bardzo wysoki wynik i zajęła II miejsce. Agnieszka Zagawa i Mateusz Łaszczak (również z klasy IV) zdobyli wyróżnienia. Dzieci wróciły z dyplomami, książkami i innymi nagrodami rzeczowymi. Opiekun – Elżbieta Bury, nauczyciel przyrody. Gratulujemy!   (...)
Data: 2011-04-14

Wierszykowy sezam

Nasi uczniowie w kolejnym konkursie otrzymali nagrody i wyróżnienia I miejsce - Paweł Kossowski- Skop natomiast Julia Cieśla otrzymała wyróżnienie

Watra Szkolna Przez Moszczankę

W piątkowy wieczór przez Moszczankę przeszła gromada wesołych rozśpiewanych kolędników. Byli nimi uczniowie, nauczyciele i rodzice z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Moszczance.
News Watra to słowo pochodzenia włoskiego, oznaczające "ognisko". Moszczaniecka watra rozpoczęła się przed budynkiem szkoły, tym samym witając i zachęcając do wspólnej kolędy mieszkańców oraz przybyłych gości. Nie obyło się bez scen kolędniczych, które dzieci, nauczyciele i goście (w tym pani poseł Janina Okrągły) z pieczołowitą starannością odgrywali przy każdym rozpalonym ognisku. Cała drużyna kolędników przy akompaniamencie gitary śpiewała kolędy, życzyła i winszowała mieszkańcom: „ Na zdrowie, na szczęście, (...)
Data: 2011-01-05

Sukcesy sportowe

14.12.2010r. w PSP w Moszczance odbyły się indywidualne mistrzostwa miejsko-gminne w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
W kategorii dziewcząt czołowe miejsca zdobyły uczennice naszej szkoły I miejsce Joanna Wierzbicka II miejsce Roksana Adamska Poszczęściło się również naszym chłopakom, bowiem podobnie jak dziewczęta zdobyli : I miejsce Wojciech Bagiński, II miejsce Bartłomiej Adamski Gratulacje!
Data: 2010-12-14

Sukcesy sportowe

Uczniowie naszej szkoły często biorą udział w zawodach sportowych, w których odnoszą liczne sukcesy
17.11.2010r. dziewczęta w składzie( H.Seńków, W.Jonik, N.Masztalerz, J.Spodzieja, R.Adamska, J.Wierzbicka, E.Dacenko, K.Worożańska,) zdobyły I miejsce w miejsko-gminnych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt, tym samym awansowały do powiatu.Gratulacje! 25.11.2010r. dziewczęta w składzie( H.Seńków, J.Spodzieja, R.Adamska, J.Wierzbicka, E.Dacenko, K.Worożańska, W.Jonik, N.Masztalerz A.Witke.) zdobyły II miejsce w powiatowych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt.Gratulacje! 14.12.2010r odbyły się gminne indywidualne zawody tenisa stołowego (...)
Data: 2010-11-17

Dyrektor roku

8 listopada 2010 r. podczas sesji Rady Miejskiej w Prudniku pani dyrektor Marzena Kędra z rąk Piotra Pakosza przewodniczącego NSZZ Solidarność Śląska Opolskiego odebrała statuetkę ?Dyrektor Roku?.

Sukcesy sportowe

7.11.2010r. dziewczęta w składzie: H.Seńków, W.Jonik, N.Masztalerz, J.Spodzieja, R.Adamska, J.Wierzbicka, E.Dacenko, K.Worożańska, zdobyły I miejsce w miejsko-gminnych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt, tym samym awansowały do powiatu.Gratulacje!
News 25.11.2010r. dziewczęta w składzie H.Seńków, J.Spodzieja, R.Adamska, J.Wierzbicka, E.Dacenko, K.Worożańska, W.Jonik, N.Masztalerz A.Witke. zdobyły II miejsce w powiatowych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt.
Data: 2010-11-07