Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  55  , (...)  108  , (...)  144  , (...)  146  ,   147   ,  148  , (...)  213  ,  214   | następna strona »

Miłosz laureatem wojewódzkiego konkursu plastycznego

W marcu 2015r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu po raz drugi zorganizował konkurs plastyczny "W Trosce o Środowisko- przyroda widziana oczyma dziecka", który skierowany był do dzieci klas 1-3 szkół podstawowych województwa opolskiego.
News Konkurs miał na celu rozwijanie wśród najmłodszych wrażliwości ekologicznej, kształtowanie poczucia harmonii ze środowiskiem, wyzwalanie pozytywnego stosunku do świata przyrody i dostrzeganie jego niezwykłych walorów. W konkursie wzięło udział prawie 160 uczniów z 60 szkół województwa opolskiego. Miłosz Sadło z klasy III znalazł się w gronie 13 laureatów - autorów najciekawszych prac. Uczeń wraz z dyrektorem szkoły i wychowawczynią uczestniczył 11 czerwca w VII Konferencji "W Trosce o Środowisko". Podczas uroczystości (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-11

Był sobie słoń, wielki jak słoń...

Ale były też przezabawne foki, głośne pawiany, egzotyczne ryby, płazy, gady i ... wiele, wiele innych niezwykłych zwierząt, które mogliśmy zobaczyć we wrocławskim zoo.
News

Wycieczka klasy III do Wrocławia odbyła się 2 czerwca. Pogoda nam dopisała, w ogrodzie zoologicznym tłumy...

Ale trudno się dziwić, było na co popatrzeć!

Klasa III z wychowawcą
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-11

Integracja TO PODstawa dobrego współdziałania w zespole klasowym.

Dzięki gościnności Państwa Kuffel klasa I mogła spędzić wieczór oraz noc w ośrodku wypoczynkowym ?MIESZKO?. Dzieci piekły kiełbaski, grały w piłkę nożną, był też czas na dyskotekę.
News

Wiele radości i moc wrażeń przyniósł nocleg w pokojach, dla niektórych to pierwszy nocleg poza domem. Rano, po pysznym śniadaniu przyszedł czas na wędrówkę. Każdy uczestnik pieszej wycieczki, po wykonaniu zadań zdobył Odznakę Małego Wędrowca.

Wspólne wycieczki, wyjścia, imprezy pozwalają lepiej się poznać, polubić, a TO PODstawa zgodnej współpracy w zespole klasowym.

Małgorzata Zaworska
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-11

Szóstoklasista z naszej szkoły ? laureatem Opolskiego Konkursu Historycznego

Z radością informujemy, iż uczeń naszej szkoły Jan Worożański został laureatem II OPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ: ?Jestem Polakiem i kocham swój kraj?.
News

Jasiu wykonał prezentację pt. ,,Polacy na frontach II wojny światowej”. 16 czerwca odbierze w Opolu zasłużoną nagrodę.

My, w szkole już dzisiaj, jemu i jego nauczycielce historii – Annie Włodarczyk – składamy wielkie gratulacje.

M. Żuk
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-09

SEJMIK UCZNIOWSKI

Dnia 3 czerwca uczniowie naszej szkoły: Kasia Osiecka, Agnieszka Matuszak, Hanna Stocka wraz z opiekunem SU Tomaszem Wójtowiczem wzięli udział w XIV SEJMIKU UCZNIOWSKIM PUBLICZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY PRUDNIK I LUBRZA w ZSP nr 1 w Prudniku.
News Tematem sejmiku było „Zdrowe odżywianie ze szczególnym uwzględnieniem spożywania drugiego śniadania i picia wody mineralnej”. Celem organizatorów była integracja społeczności uczniowskich gminy Prudnik, uświadomienie dzieciom pozytywnego wpływu spożywania drugiego śniadania i picia wody mineralnej na zdrowie człowieka, kształtowanie umiejętności stwarzania przyjaznej atmosfery w grupie rówieśniczej, rozwijanie umiejętności tworzenia dobrego klimatu szkoły, dostrzeganie i docenianie potrzeby wzajemnej pomocy. W ramach sejmiku odbyły się (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-06

Wyniki konkursu "Portret mojej mamy"

News

Gratulacje dla Emilki Furgały z klasy IV i Agnieszki Matuszak z klasy V.

Uczennice te zostały laureatkami konkursu plastycznego pod tytułem: "Portret mojej mamy"

Alicja Niedbalska    
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-06

XII MKT o statuetkę "Lampy Alladyna"

Grupa teatralna "Actus" 2 czerwca po raz drugi wzięła udział w zorganizowanym przez Prudnicki Ośrodek Kultury przeglądzie przedstawień szkolnych ? w XII Małych Konfrontacjach Teatralnych o statuetkę Lampy Alladyna.
News Formacja otrzymała I miejsce i… drugą w swojej karierze "Lampę Alladyna” – "Cudowną Lampę Alladyna 2015” za autorski spektakl "Burzliwe życie lalek" w reż. Małgorzaty Żuk. Ponadto jury tegorocznego konkursu przyznało dwie nagrody indywidualne Katarzynie Osieckiej i Hannie Stockiej za "indywidualność sceniczną”. Życzymy pasjonatom teatru kolejnych sukcesów. Anna Włodarczyk (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2015-06-03
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  55  , (...)  108  , (...)  144  , (...)  146  ,   147   ,  148  , (...)  213  ,  214   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2350547