« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  41  , (...)  81  , (...)  108  , (...)  142  ,   143   ,  144  , (...)  159  ,  160   | następna strona »

Granty Opolskiego Kuratora Oświaty

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ?Otwarte okno? w Moszczance wygrało w ramach przetargu nieograniczonego organizację i przeprowadzenie konferencji w ramach Grantów Edukacyjnych Opolskiego Kuratora Oświaty na rok szkolny 2012/2013
Proponujemy Państwu BEZPŁATNY udział w konferencji w ramach roku Korczakowskiego- Wychowanie ku przyszłości - uwarunkowania cywilizacyjne, a niezmienne mechanizmy rozwoju.   Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.   Odbiorcy: wszyscy zainteresowani nauczyciele i wychowawcy przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych Termin rekrutacji: 15. 10. 2012 r. – 15.11.2012 r. Koordynator: mgr Marzena Kędra  tel. 77 436 64 23 Termin realizacji grantu: 23 listopada 2012 r. Miejsce: Zespół (...)

Święto Komisji Edukacji Narodowej w Naszej Szkole

Dnia 11.10.2012r. chcąc wyrazić swoją wdzięczność za trud włożony w edukację nasze dzieci przygotowały uroczysty apel. W ten sposób świętowaliśmy dzień popularnie nazywany Dniem Nauczyciela.
News   „Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku jest wykształcenie”. Arystoteles Dnia 11.10.2012r. chcąc wyrazić swoją wdzięczność za trud włożony w edukację nasze dzieci  przygotowały uroczysty apel. W ten sposób świętowaliśmy dzień popularnie nazywany Dniem Nauczyciela. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, pracownicy administracji i obsługi, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły. Program artystyczny, w trakcie którego m.in. swój talent muzyczny zaprezentowała uczennica kl. VI Oliwia (...)

Nasi uczniowie rozpoczynają nowy rok akademicki 2012/2013

Już po raz drugi uczniowie ZSP w Moszczance będą uczestniczyli w Dziecięcej Politechnice Opolskiej.
News W tym roku studentami będą: Paulina Adamska, Kamil Gibek, Rafał Kowalski i Paweł Kossowski- Skop. Studenci DPO otrzymają indeksy, a w nich zaliczenia wykładów. Po zakończeniu roku akademickiego, już jako absolwenci uzyskają dyplomy. Wykłady będą się odbywać w soboty raz w miesiącu z zakresu badań i zainteresowań wykładowców specjalnie przygotowane dla młodego audytorium w salach dydaktycznych Politechniki Opolskiej. Jest to znakomita okazja do pogłębiania pasji poznawczych młodego człowieka.     Tomasz Wójtowicz   (...)
Data: 2012-10-14

III miejsce w konkursie ?Marszałek Józef Piłsudski jako mąż stanu, polityk i dowódca, w oczach współczesnego młodego pokolenia?

Centralna Komisja Konkursowa dokonała oceny prac na temat: ?Marszałek Józef Piłsudski jako mąż stanu, polityk i dowódca, w oczach współczesnego młodego pokolenia?.
Paweł Kossowski – Skop został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego!  Uczeń klasy VI Paweł Kossowski – Skop zajął w tym konkursie III miejsce. Finał z wręczeniem nagród odbędzie się w Warszawie w dniu 17. 11.2012r. Gratulujemy Pawłowi ogromnego sukcesu na polu historycznym.   Anna Włodarczyk   http://zorpoznan.blanet.pl/index.php/wyniki-konkursu
Data: 2012-10-08

Znani są już finaliści konkursu Nauczyciel Roku 2012

Miło nam poinformować, że nominację do tytułu Nauczyciel Roku 2012 otrzymała nasza pani Dyrektor mgr Marzena Kędra, tym samym znalazła się w zaszczytnym gronie 13 najlepszych nauczycieli spośród których zostanie wyłoniony ten wyjątkowy.
News  Do redakcji Głosu Nauczycielskiego napłynęło około 100 zgloszeń, które nadesłali uczniowie, rodzice, absolwenci oraz koleżanki z pokoju nauczycielskiego, ale również przedstawiciele organów prowadzących lub nadzorujących szkoły lub placówki oświatowe, związki zawodowe, przedstawiciele instytucji i organizacji współpracujących ze szkołą lub placówką oświatową. Nauczyciel Roku to wyjątkowa osoba szczególnie dlatego, że doceniona przez własne środowisko. To wyróżnienie jest cenne nie tylko (...)
Data: 2012-10-08

Przetarg nieograniczony

Wyjazdy edukacyjne w ramach projektu: Równym Krokiem
News     Przetarg nieograniczony: Wyjazdy edukacyjne w ramach projektu: Równym Krokiem : Plik 1, Plik 2 (...)
Data: 2012-10-05

PROGRAM POKL 9.1.2 ?Równym Krokiem?

W miesiącu październiku 2013 roku Publiczna Szkoła Podstawowa w Moszczance rozpoczyna realizację projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą ?Równym Krokiem?.
News   PROGRAM POKL 9.1.2 „Równym Krokiem”   Program będzie realizowany w okresie od 01 października 2012 r. do 30 listopada 2013 r. Łącznie w projekcie weźmie udział 64 uczniów w tym 37 dziewczynek. Celem ogólnym projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej. W związku z powyższym proponujemy 1. Dwa trzydniowe wyjazdy edukacyjne: - grupa matematyczno- przyrodnicza – Jura Krakowsko – Częstochowska. - grupa humanistyczna – Praga. Wyjazdy połączone (...)
Data: 2012-10-05