« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  39  , (...)  77  , (...)  102  , (...)  142  ,   143   ,  144  , (...)  150  ,  151   | następna strona »

Dzień Odkrywania Talentów ? 21 marca 2012r.

W związku z tym, że nasza szkoła nosi miano Szkoły Odkrywców Talentów dzień 21 marca 2012 r, obchodzony jako I Dzień Wiosny ogłosiliśmy Dniem Odkrywania Talentów.
News Każdy uczeń miał możliwość prezentacji lub odkrycia własnych uzdolnień w ramach jednej z czterech działalności edukacyjnych: naukowej, sportowej, artystycznej i społecznej. W ramach rozwijania uzdolnień uczniów w sferze naukowej nasi uczniowie brali udział w warsztatach przyrodniczych, prowadzonych przez p. Elżbietę Bury. Uczniowie, bawiąc się w przyrodników poszukiwali pierwszych zwiastunów wiosny w plenerze, używając do tego lornetek i lupy. Przez ciekawe doświadczenia mogli spostrzec jak przyroda budzi się do życia ze snu zimowego. Na warsztatach (...)

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

?Młodzież Zapobiega Pożarom?
News 16 marca 2012 r. w Urzędzie Miejskim Prudnik nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie : Rafał Kowalski, Agnieszka Zagawa i Dominik Kraus. Uczeń naszej szkoły Rafał Kowalski zajął III miejsce, natomiast IV miejsce Agnieszka Zagawa.   Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (...)

Sukcesy sportowe !!!

Tenis stołowy
News 22.02.2012r. w Rudziczce odbyły się miejskie mistrzostwa szkół podstawowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Dziewczęta w składzie Roksana Adamska i Edyta Dacenko zdobyły II miejsce, natomiast chłopcy w składzie Mateusz Sękarski i Karol Mazepa zdobyli I miejsce.   Gratulacje!       09.03.2012r. odbyły się powiatowe zawody w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Chłopcy w składzie Karol Mazepa i Mateusz Sękarski zdobyli II miejsce .   Gratulacje! (...)

Szachowe sukcesy naszych uczniów

News
06.03.2012r. w Prudniku odbyły się gminne zawody szachowe. Naszą szkołę reprezentowali : Paweł Kosowski, Igor Pawka i Michał Górski zdobywając III miejsce

Gratulacje!

Data: 2012-03-26

SZKOLNY KONKURS ?MAM TALENT?

28 lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję pokazać swoje niezwykłe talenty i zdolności.
News Podczas konkursu „Mam Talent” uczniowie prezentowali się w tańcu, piosence, grze na różnych instrumentach muzycznych, recytacji wiersza, a nawet w pracach plastycznych. Jury po burzliwej naradzie przyznała następujące miejsca: I miejsce – Miłosz  Trzaska  za recytację wiersza „Stefek Burczymucha” , II miejsce – Wiktoria Pytel za niezwykły talent plastyczny, III miejsce- Benedykt Pustelniak  za  wspaniale wykonany utwór na skrzypcach. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i upominek. Samorząd (...)
Data: 2012-03-24

Wybory na Patrona Szkoły

Protokół z wewnątrzszkolnych wyborów uczniów kandydata na Patrona Szkoły
Liczba głosujących uczniów – 80 Uzyskane wyniki: Halina Semenowicz – 37 głosów Adam Małysz – 25 głosów Jan Paweł II – 18 głosów   Największą liczbę głosów wśród uczniów uzyskała:  Halina Semenowicz   Koordynator projektu  wyboru Patrona Szkoły   Grażyna Wawrzyniak     (...)
Data: 2012-03-22

Dyrektor i nauczyciele zapraszają do szkoły

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Moszczance ogłasza rozpoczęcie naboru do przedszkola i szkoły na rok szkolny 2012/2013.
Już od poniedziałku 5 marca 2012r.  w godz. 8.00- 16.00 - w sekretariacie szkoły można pobrać KARTĘ ZGŁOSZENIA. O przyjęciu dziecka  do szkoły lub przedszkola decydować będzie kolejność ZGŁOSZEŃ. Serdecznie zapraszamy.
Data: 2012-03-13