« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  60  , (...)  117  ,   118   ,  119  , (...)  157  , (...)  233  ,  234   | następna strona »

"KRÓLOWA ŚNIEGU”- spektakl na lodzie

Uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej w ostatni marcowy wtorek, na opolskim Toropolu, obejrzeli widowisko oparte na motywach baśni Hansa Christiana Andersena "Królowa Śniegu”.
News Przedstawienie wyreżyserowała sama Olga Kondraszowa – mistrzyni jazdy figurowej na lodzie, a w role bohaterów kultowej baśni wcielili się artyści - łyżwiarze Moskiewskiej Rewii Na Lodzie. Naszym uczniom dzieło rosyjskich artystów szczerze przypadło do gustu. Z uznaniem o nim pisali: "Spektakl na lodzie był fascynujący!(…)” Karolina z V. "(…) Przepiękna choreografia! Piękna rosyjska muzyka!(…)Najładniejsza, jaką dotychczas widziałem, jazda na łyżwach.(…)” Miłosz z V. "(…) Akrobatyczno- (...)
Data: 2017-03-30

Witamy wiosnę – żegnamy zimę [Łąka Prudnicka]

News „Marzanno, Marzanno odpływaj, prosimy, nie chcemy już więcej żadnych śladów zimy. Hen, aż do bieguna płyń tą rwącą rzeką, nic tu już po tobie, płyń od nas daleko…” Jak co roku w naszym przedszkolu żegnamy zimę i witamy wiosnę. Po długiej zimie, chcemy ciepła, kwiatów, zielonych drzew i śpiewających ptaków. Uroczystość witania wiosny łączymy z konkursem na najciekawszą i najbardziej ekologiczną kukłę – Marzannę. W tym roku do konkursu na „Miss Marzannę 2017” roku przystąpiło 10 (...)

Zawody pływackie

Uczniowie Naszej szkoły 22 marca 2017 na Krytej Pływalni w Prudniku wzięli udział z zawodach pływackich na szczeblu gminno-powiatowym.
News Rywalizacja była zacięta, na wysokim i wyrównanym poziomie. Jednak możemy cieszyć się z medali: SADŁO MIŁOSZ W STYLU DOWOLNYM (kraulem) zdobył ZŁOTY MEDAL!!! ZBARASZCZUK JAKUB W STYLU KLASYCZNYM (żabką) BRĄZOWY MEDAL!!! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! Marta Borko-Ciesielska Nauczyciel wychowania fizycznego (...)

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców, która na wniosek nauczycieli z wychowania fizycznego pozyskała sponsorów i zostały zakupione nowe – bardzo ładne stroje dla  uczniów, w których mogą godnie reprezentować Naszą placówkę na różnego typu zawodach sportowych.   (...)

Mały Olimpijczyk

Zawody gminne szkół podstawowych „Mały Olimpijczyk” gry i zabawy, wyścigi rzędów.
Nasi reprezentanci to uczniowie z klasy II, III i IV w składzie:  Miejsce II dziewczęta: Trembecka Weronika, Wasylewicz Hania, Zięba Oliwia, Bolibrzuch Angelika, Wizer Lena, Gurgul Wiktoria, Salawa Milena, Jaworska Daria, Miejsce III chłopcy: Sadło Szymon, Dańko Filip, Oskar Trembecki,  Frukacz Dawid, Charków Kajetan, Iwanowicz  Samuel, Kuffel Jakub, Salawa Bartek, Oszywa Andrzej, Marta Borko-Ciesielska Nauczyciel wychowania fizycznego (...)