« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  56  , (...)  111  , (...)  148  , (...)  219  ,  220   | następna strona »

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Informujemy, że w związku z decyzją rządu od 26 października 2020 r. klasy IV – VIII przechodzą na tryb nauki zdalnej. Przedszkole oraz klasy I – III kontynuują naukę stacjonarną. Poniżej zamieszczamy godziny lekcji oraz przerw dla starszych klas. Od poniedziałku wszystkie lekcje w klasach IV – VIII będą prowadzone online z wykorzystaniem aplikacji Teams. Zajęcia edukacyjne będą realizowane zgodnie z obowiązującym planem lekcji – aktualny plan jest umieszczony w e-dzienniku. W przypadku nieobecności nauczyciela (...)
Data: 2020-10-23

SPRZĄTANIE ŚWIATA - KONKURS KLAS I-III

News Jest rok 2020, a my po raz 27 przystąpiliśmy do akcji „Sprzątanie Świata”! I choć tegoroczna Akcja niewątpliwie różniła się od poprzednich edycji z powodu pandemii COVID-19, nie zapomnieliśmy jednak, że Ziemia to nasz wspólny dom.  Nie mamy innego. To my musimy o niego zadbać!                PLASTIK?  „Redukuję, rezygnuję, segreguję” Taki tytuł nosił konkurs dla klas I-III, którego organizatorem była p. Ela B. w ramach prowadzonej w naszej (...)
Data: 2020-10-19

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance w sprawie czasowego zawieszenia działalności Publicznego Przedszkola w Moszczance

Drodzy Rodzice, W związku z wykryciem przypadków zakażenia koronawirusem wśród pracowników Naszego Przedszkola w Moszczance, w uzgodnieniu ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Prudniku, zdecydowaliśmy o zawieszeniu działalności Przedszkola w dniach od 19.10.2020 r. do 25.10.2020 r.  O dalszej działalności Przedszkola będziemy informować na bieżąco. Przepraszamy za niedogodności, w tym czasie przeprowadzimy dezynfekcję przedszkola, aby zapewnić bezpieczny powrót dzieci do placówki. Bardzo proszę o obserwowanie stanu zdrowia dzieci (...)
Data: 2020-10-16

Dzień Edukacji Narodowej w grupie 5-6 latków z Publicznego Przedszkola w Łące Prudnickiej

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników oświaty z Zespół Szkolno-Przedszkolnego w  Moszczczance, życzą dzieci z Publicznego Przedszkola w Łące Prudnickiej https://youtu.be/jHvddHRnYnY
Data: 2020-10-14

Dla nas każda „13” inna i szczęśliwa!

Kto powiedział, że „13” przynosi mu pecha??? Na pewno nie był to żaden uczeń z klasy drugiej!!!
News To jest nasz sposób na pozbycie się jakiegokolwiek myślenia o pechu. Każdy 13-sty dzień miesiąca w klasie drugiej będzie w tym roku niecodzienny, no i oczywiście szczęśliwy! Dzisiejszy dzień to „Dzień białej koszuli”, który tak pięknie wkomponował się w nasze wspólne świętowanie Dnia Edukacji Narodowej. Spisaliście się świetnie, a wyglądaliście uroczo i tak dostojnie! Brawo drugaczki! A jaki będzie następny dzień - 13 listopada? Już wkrótce… coś wymyślimy! Jolanta Brudniak (...)
Data: 2020-10-14

Dzień Edukacji Narodowej – inny jak zawsze

Co roku o tej porze, podczas uroczystej akademii wprowadzaliśmy w społeczność uczniowską pierwszoklasistów. Były sprawności i zadania, którym towarzyszył uśmiech, radość i zabawa. Po pasowaniu nadchodził czas życzeń, uścisków i wzruszeń. Wszyscy byliśmy razem….     W tym roku szkolnym w zaciszu swoich klas uczniowie złożyli wirtualne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Moszczance . „Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”                                                                    (...)
Data: 2020-10-13

Życzenia od całej społeczności uczniowskiej!

Klub Anioła, Samorząd Uczniowski i przedstawiciele klas IV-VIII inaczej niż co roku, postanowili złożyć życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej. Spójrzcie co się działo.... https://youtu.be/Sp8zc7DFaaY
Data: 2020-10-13