Czas pożegnań

Czerwiec to czas pożegnań. W przedszkolu w Moszczance odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której pożegnaliśmy 6 latki.

Dzieci przygotowały dla rodziców i opiekunów przedstawienie „Historia pewnej rodziny”. Przez cały rok realizowaliśmy projekt edukacyjny „Kulturalnie o kulturze Śląska Opolskiego” i scenariusz tego przedstawienia był inspirowany właśnie tym projektem. Przypomnieliśmy życie, tradycje i zwyczaje śląskiej rodziny. Przedstawienie kończy się powrotem do czasów współczesnych, tańcem „Gummy bear”.

Potem były podziękowania, dyplomy, upominki, kwiaty. Cała uroczystość zakończona była słodkim poczęstunkiem.

Życzymy wszystkim dzieciom, rozpoczynającym we wrześniu naukę w klasie I, powodzenia w szkole, uśmiechu na każdy dzień i spełnienia wszystkich marzeń.

Edyta Worożańska