2017.06.26 zakończenie roku przedszkolnego w Przedszkolu w Łące Prudnickiej

Pogoda dopisała, więc cała impreza mogła się odbyć na świeżym powietrzu, na podwórku przedszkolnym.

Dzieci z radością i uśmiechem na buźkach prezentowały swoje zdolności w piosenkach, inscenizacji i tańcach. Grupa „Żabek” też przygotowała niespodziankę pożegnalną dla swych starszych koleżanek i kolegów: wierszyki i taniec oraz pamiątkową zakładkę do książki.

Pani dyrektor wręczyła absolwentom pamiątkowe dyplomy i w ciepłych słowach życzyła wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia. Gorąco podziękowała również rodzicom za troskę i pomoc we wspólnym kształtowaniu ich pociech. Wręczyła im pamiątkowe dyplomy POMAGAM.

Rodzice przygotowali przepiękne tablo ze zdjęciami absolwentów, piękną książkę dla każdego absolwenta z ciekawymi zdjęciami, opowiadającymi o ich pobycie w przedszkolu od najmłodszych lat. Na koniec wszyscy wesoło bawili się na dmuchanych zamkach, rozbijali Piniaty ze słodyczami, jedli ze smakiem lody i ciasto.

HURA  nareszcie WAKACJE!

Ewa Pelczar