Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

W karnawale zawsze jest wesoło - podróż do Krainy Lodu [Łąka Prudnicka]

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się zimowe postacie, dzieci  również przebrane były za bohaterów znanych bajek,  w salach przedszkolnych można było spotkać bałwanki, Elzę, Annę, Panią Zimę, pingwinki, piratów,  Spider-Mana, itp.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali grupy starszaków. Wystrój sali wprowadził dzieci do Krainy lodu zachęcił do radosnej zabawy.

Dzieci świetnie się bawiły w czasie zabaw prowadzonych przez panie. Przedszkolaki tańczyły w parach na krze lodu, pokonały zimowy tor do bałwanka Olafa oraz tańczyły przy lodowych krzesełkach. Na sali podczas pląsów robiło się biało i niebiesko, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mino chwilowego zmęczenia. Na koniec balu dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Ewa Szewczyk

Foto

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-263.html

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2762653