TURNIEJ INTERDYSCYPLINARNY

Wszechstronna wiedza, jej zrozumienie i wykorzystanie w sytuacjach praktycznych ? tym mogą się pochwalić uczniowie naszej szkoły. Dowodem na to są rezultaty Turnieju Interdyscyplinarnego, który został zorganizowany w dniu 22.06.2016r. przez nauczycieli matematyki na podsumowanie kończącego się roku szkolnego 2015/2016. W rozgrywkach wzięli udział przedstawiciele klas IV-V.

Gospodarze  jak  zawsze  przygotowali  zadania  z  różnych  dziedzin  wiedzy  i  w  różnych  formach, w takich konkurencjach jak: ortografia, matematyka, przyroda, wiedza ogólna. Obie drużyny wykazały się ogromną wiedzą w różnych dziedzinach nauki. Nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z tymi zagadnieniami, ponieważ  przygotowywali się do nich przez cały rok szkolny.

Zabawa  była  bardzo udana,  a  to  najbardziej  liczy  się  w  tego  rodzaju  imprezach. Zwycięzcą tegorocznej edycji turnieju została drużyna uczniów klasy V.

Serdecznie gratulujemy

Jolanta Trybel