Wyjątkowy Tydzień

Dzień Dziecka jest szczególnym świętem, dlatego jego obchody w przedszkolu trwały przez cały tydzień, dzieci miały okazję uczestniczyć w różnych atrakcjach.
  • W poniedziałek  przedszkolaki  uczestniczyły w zajęciach plastyczny pod tytułem „Dzieci Świata”, na których  poznały dzieci z różnych kontynentów oraz rodzaje zabaw z odległych krajów. Swą wiedzę przelały na papier tworząc wspaniałą pracę plastyczną
  •  We wtorek dzieci wraz z paniami i rodzicami udali się na wycieczkę do Opolskiego ZOO, gdzie w spaniałej atmosferze zwiedzali ogród, podziwiali egzotyczne zwierzęta.
  •  W środę odbyła się „Spartakiada” - grupa starszaków i maluszków dzielnie walczyła w zawodach sportowych, pokonując wszystkie konkurencje dzieci zdobyły medale.
  •  W czwartek odbyły się tańce i pląsy, dzieci w rytm różnorodnej  muzyki mogły wyrazić siebie. Odbył się konkurs tańca w parach na gazecie, który wywołał wiele radości u małych tancerzy. Na koniec za wspaniałą zabawę dzieci otrzymały nagrodę w postaci pysznych lodów.
  •  W piątek na koniec obchodów odbył się „Dzień z bajką”. Do przedszkola przybyła pani Magda z biblioteki, która  przygotowała kryminalne zagadki dla przedszkolaków. Dzieci w roli małych detektywów z ogromną uwagą słuchali opowiadania, tak aby móc odnaleźć rozwiązanie zagadki.

Ewa Szewczyk

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII