VIII Festiwal Literackiej Twórczości

I miejsce dla Karoliny Worożańskiej, II miejsce dla Julii Cieśli w VIII Festiwalu Literackiej Twórczości Dziecięcej. Laureatki cieszyły się z nagród, tym bardziej, że były one kolorowe i duże. Znalazły tam wartościowe książki i słodkości na dalszą drogę pisania. Młodzi autorzy ze wzruszeniem, odświętnie ubrani prezentowali swoje utwory przy mikrofonie. Swój wiersz mógł też powiedzieć każdy uczestnik konkursu.

Członkowie Klubu Literackiego „Brzeg” mieli przyjemność uczestniczyć w VIII Festiwalu Literackiej Twórczości Dziecięcej. Romana Więczaszek była jurorką konkursu poetyckiego adresowanego do uczniów szkół podstawowych. Tegoroczna edycja zgromadziła 43 utwory poetyckie dzieci od 9 do 13 lat. Festiwal miał zasięg wojewódzki. Nadesłano wiersze z Moszczanki, Brzegu, Przełęku, Goświnowic i nyskich szkół; SP 3 SP 1 SP 10 I NSP.