Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ 2015

16 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Angielskiej. To już kolejna edycja tego jakże oczekiwanego przez uczniów wydarzenia. W tym roku zaprezentowało się 20 uczniów w 13 utworach.

Uczniowie występowali w dwóch kategoriach wiekowych klasy II –III oraz klasy IV –VI. Usłyszeliśmy 6 solistów i 7 duetów. Wszyscy wykonawcy prezentowali wysoki poziom tak pod względem językowym, jak i wokalnym. Zadbali również o ciekawą choreografię i stroje, odpowiadające tematyce lub nastrojowi wykonywanego utworu. Jury miało niezwykle trudne zadanie z wytypowaniem najlepszych wykonawców, gdyż poziom uczestników był często bardzo wyrównany.

I miejsce w kategorii klas II-III wyśpiewała Noemi Pustelniak z klasy II utworem To give. II miejsce w tej samej kategorii zdobyły Jesica Jędrzejczak i Kinga Żurakowska. III miejsce przypadło Amadeuszowi Iwanowiczowi i Tymkowi Nowakowi z klasy III.

W kategorii klas IV-VI zwyciężyła Katarzyna Osiecka uczennica klasy VI, która wykonała utwór Cups. II miejsce i nagrodę publiczności zdobyły Ilona Luty i Wiktoria Zimoch piosenką Love me like you do. III miejsce powędrowało do Agnieszki Matuszak uczennicy klasy V, która wzruszyła publiczność pięknym utworem One of us.

Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych udanych występów.

Za rok czeka nas kolejny Festiwal Piosenki Angielskiej, na który już dziś gorąco zapraszamy.

Małgorzata Gibek

Foto

Foto

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2483527