Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Mamy laureata konkursu historycznego

Na zakończenie roku szkolnego otrzymaliśmy fantastyczną wiadomość ? uczeń naszej szkoły Kamil Gibek został laureatem I Opolskiego Konkursu Historycznego na najciekawszą prezentację multimedialną pod hasłem: ?Jestem Polakiem i kocham swój kraj?.

Tematem pierwszej edycji była „Sprawa polska podczas I Wojny Światowej”. Kamil wykonał prezentację na temat polskich formacji wojskowych biorących udział w I wojnie światowej.

Nasz uczeń w sposób bardzo profesjonalny i dojrzały opracował poszczególne zagadnienia. Ta swoista mieszanka wiedzy historycznej i kunsztu informatycznego zaowocowała piękną prezentacją, docenioną przez opolskich historyków na czele z Panią prof. dr hab. Anną Pobóg-Lenartowicz.

16 czerwca 2014 roku odbyła się gala wręczenia nagród. Gościnna Aula Stara Uniwersytetu Opolskiego była miejscem uroczystości. W bardzo miłej i podniosłej atmosferze, przy dźwiękach pieśni patriotycznych nastąpiło wręczenie nagród. Warto zauważyć, że z ponad stu nadesłanych prezentacji jury wyłoniło czternastu laureatów. Jest to więc ogromny sukces w „karierze naukowej” naszego ucznia.

GRATULACJE KAMIL

 

Małgorzata Tuz

Foto

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2234408