Gościnne ?Dębowe Wzgórze?

Kiedy na dworze temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza, marzy się tylko o chłodnej kąpieli. Najlepiej na basenie, najlepiej w gronie przyjaciół.

Tak właśnie spędzali czas uczniowie klasy II. Dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Żurakowskiej, dzieci przeżyły niezapomniane godziny w ośrodku „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej. Korzystając z basenu, uczniowie bawili się w wodzie, uczyli się pływać, korzystali z jacuzzi i innych atrakcji basenowych. Później dzieci zostały zaproszone na kiełbaskę z grilla, frytki i orzeźwiające napoje. Dodatkowymi atrakcjami były ćwiczenia sprawnościowe na placu zabaw i smaczne desery lodowe.

W drodze powrotnej upał już nie był taki straszny, zwłaszcza, że orzeźwienie po basenie i lodach na długo nie pozwalało o sobie zapomnieć.

Elżbieta Bury

__FOTO_1228_