Z wizytą u studentów

9 czerwca, uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami zostali zaproszeni przez władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Opiekunami naszej grupy na terenie uczelni była Pani prof. Gabriela Kapica i Pani dr Gabriela Kryk.

Dzień spędzony w murach uczelni wypełniony był zabawami i innymi atrakcjami. Uczniowie naszej szkoły zwiedzili niektóre pomieszczenia, w których uczą się studenci. Mieli okazję poznać np. salę przedszkolną pełną zabawek i gier. Dzieci poznały Jego Magnificencję Rektora, pracowników uczelni i studentów uczących się w tej placówce. Studentki przygotowały spektakl teatralny, poprowadziły zajęcia plastyczne i sportowe. Dodatkowo dzieci otrzymały książki, wzięły udział w loterii fantowej, zwiedzały eksponaty muzealne Zamku Piastowskiego w Raciborzu.

Elżbieta Bury

__FOTO_1222_