Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

WYCIECZKA PEŁNA WRAŻEŃ!

4 października uczniowie klasy szóstej i siódmej wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Celem wyjazdu było Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie oraz Park Trampolin GOJump – jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo – rozrywkowej na mapie Wrocławia.

       Naszą przygodę rozpoczęliśmy w Hydropolis od obejrzenia filmu odpowiadającego o powstaniu wody na naszej planecie. Poznawaliśmy sfery głębin, w której żyją z tajemnicze i zdumiewające stworzenia. Następnie nasza uwaga została skierowana na sferę oceanu życia – ewolucję. Odwiedziliśmy strefę człowiek i woda, gdzie mogliśmy przypomnieć sobie o funkcji i roli wody w organizmie człowieka. Zobaczyliśmy wyjątkowo wierne modele statków – od starożytnych po dzisiejsze. W kolejnych salach odkrywaliśmy historię inżynierii wodnej, metody racjonalnego gospodarowania wodą oraz poznaliśmy system oczyszczania wody we Wrocławiu. Interaktywna, angażująca  forma uczestnictwa w zwiedzaniu z pewnością przyczyniła się do zapamiętania istotnych faktów o wodzie.

       Celem wyrobienia nawyku aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz rozwijania zainteresowań sportem odwiedziliśmy Park Trampolin GOJump. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora i zapoznaniu się z obowiązującymi zasadami bezpiecznego zachowania, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. równoważni, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy świetnie się bawili!

Anna Król

Foto

Foto

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1966901240152443&set=pcb.1966901443485756

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 3036287