Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

W atmosferze radości i nadziei na zajęcia stacjonarne rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021- 2022.

Pierwszy dzień szkoły starsi uczniowie wraz z wychowawcami przywitali w swoich klasach, natomiast najmłodsi rozpoczęli przygodę ze szkołą od uroczystego apelu na sali gimnastycznej.  Wzorem ubiegłych lat, uczniów przywitała p. Dyrektor Małgorzata Tuz, która w szczególny sposób zwróciła się do pierwszoklasistów. Obdarzyła dzieci wyjątkową „wyprawką” - nadzieją na sukcesy i rozwijanie talentów, przyjaźnią kolegów i nauczycieli, miłością do nauki i książek…

W drugiej części uroczystości, najmłodsi uczniowie ślubowali kształtować w sobie postawę mądrego i odważnego człowieka, szacunek do wszystkich ludzi, dbałość o rośliny i zwierzęta. Rodzice, na progu edukacji szkolnej swojego dziecka, złożyli ważne i mądre przyrzeczenie: „Będziemy pamiętać, że moje dziecko jest unikalnym darem. Będziemy je uważnie słuchać, doceniać, przytulać i cieszyć się jego dzieciństwem. Bo tak szybko mijają lata…”

Elżbieta Bury