Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego 2020-2021 i Pożegnanie klasy VIII

„Moszczanka historią pisana” i „Zakochana Goplana”

Dziś kończymy rok szkolny. Był to trudny rok. Rok, w którym nieraz trzeba było stawić czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom. Doświadczaliśmy chwil radości i smutku, zwycięstwa i porażki. Jednak wspólnie szliśmy naprzód. Kwarantanna oraz zdalne lekcje pokazały nam, jak ważne są dla nas kontakty międzyludzkie Okazuje się że uczniowie naprawdę tęsknią za swoją szkołą, kolegami, koleżankami i swoimi nauczycielami.

Zanim wyruszymy w naszą dwumiesięczną wakacyjną podróż, chcielibyśmy wypowiedzieć się w imieniu całej społeczności uczniowskiej.

Z całego serca dziękujemy Szanownej Dyrekcji oraz Wam, drodzy nauczyciele i wychowawcy za trud, wysiłek, zaangażowanie włożone w naszą edukację. Za każdą lekcję online oraz te twarzą w twarz. Dziękujemy za cierpliwość, życzliwość i troskę każdego dnia.

Takimi słowami rozpoczęły się dwa uroczyste Zakończenia Roku Szkolnego.

Najpierw klasy I-IV pożegnały się przedstawieniem pt.”Moszczanka historią pisana” z uwagi na to, że Nasza Wieś w tym roku obchodzi 700 urodziny pod przewodnictwem p. Krysi Wesołowskiej.

Następnie klasy V-VIII odebrały świadectwa. Odbyła się ceremonia rozdania Złotych Koron.

Pod przewodnictwem p. Małgosi Żuk grupa Actus przygotowała spektakl pt. „Zakochana Goplana”na podstawie dramatu Juliusza Słowackiego pt.” Balladyna”, który wywarł na nas ogromne wrażenie.

Na koniec pożegnanie klasy VIII było niezwykle wzruszające. Upominki od klasy VII, podziękowania dla całej społeczności szkolnej od klasy VIII.

Wzbogaciliśmy się w następne wspaniałe wspomnienia.

Marta Borko-Ciesielska

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

 

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2992710