KONKURS NA „WIELKANOCNE JAJKO” W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W ŁĄCE PRUDNICKIEJ

Dnia 26.03.2021 r. w Publicznym Przedszkolu w Łące Prudnickiej został rozstrzygnięty konkurs na „Wielkanocne jajko”.

Zadaniem dzieci było ozdobienie w domu jajka wspólnie z rodzicami techniką dowolną.

W konkrsie wzięło udział 29 dzieci. Wybór tego najpiękniejszego nie był łatwy, ponieważ każde jajko było piękne i niepowtarzalne. Jurorami w konkursie były dzieci, które głosowały na najpiękniejsze jajko poprzez wrzucenie żetonu do kubeczka, ustawionego obok każdego jajka.

Za najpiękniejsze jajko wielkanocne zostało uznane jako Mikołaja Piotrowskiego. Wszystkie dzieci  otrzymały słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak duże zainteresowanie konkursem i zangażowanie w przygotowanie wraz z dziećmi niezwykle pomysłowych prac konkursowych.

Aleksandra Rozpendek