Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Pod takim hasłem przyszło się nam pożegnać z najstarszymi uczniami naszej szkoły, którzy w niebywałych okolicznościach po raz ostatni przyszli po świadectwo. Ostatnie tygodnie upłynęły pod hasłem e-nauki. Był to szczególnie trudny czas dla wszystkich.

    W słoneczne popołudnie ósmoklasiści ostatni już raz wprowadzali sztandar szkoły, by z honorem przekazać go młodszym kolegom. Podczas uroczystości Pani Dyrektor przytaczając cytat z filmu Forresta Gumpa „Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co się trafi”, życzyła uczniom m.in., aby w swoich wyborach zawsze trafiali na czekoladki
z ulubionym nadzieniem.

    Nadszedł długo oczekiwany moment, jakim było wręczenie świadectw i dyplomów absolwenta szkoły podstawowej. Dziewięciu uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Nauczyciele wręczyli również medale sportowcom, nagrody wyróżnionym w Kangurze Matematycznym, upominki za wolontariat i pracę w Klubie Anioła oraz aktorom teatralnym grupy Actus.

    W tym roku szkolnym mieliśmy aż osiem nominacji do Złotej Korony. Statuetki za całokształt wieloletniej pracy odebrali:

  • Marta Pawka- w kategorii plastycznej i biologicznej
  • Kinga Żurakowska- językowej
  • Kamil Mykita- matematycznej
  • Łucja Stonoga- muzycznej i poetyckiej
  • Tymoteusz Nowak- sportowej
  • Alicja Batko- teatralnej.

    Pani Dyrektor i wychowawczyni klasy ósmej podziękowały także rodzicom za zaangażowanie i wieloletnią pracę na rzecz klasy i szkoły. Z kwiatami i podziękowaniami
w kierunku grona pedagogicznego skierowali się też sami uczniowie. O swoich starszych kolegach i koleżankach nie zapomnieli siódmoklasiści, których reprezentanci przybyli, by również wręczyć pamiątkowe, pożegnalne prezenty i złożyć  życzenia.

    Było nam niezmiernie miło, że wspólnie mogliśmy  przeżywać z Wami ten ważny moment rozpoczynający kolejny rozdział w Waszym życiu. Życzymy Wam spełnienia marzeń, satysfakcji, wytrwałości, sukcesów dużych i małych w dalszej  drodze edukacyjnej i w życiu prywatnym również. …odwiedzajcie nas…powodzenia!

Jolanta Trybel

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2523224