Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Pełna miska dla zwierzaka

Pod takim hasłem w miesiącu lutym i marcu w naszej szkole została przeprowadzona akcja, która miała na celu zbiórkę żywności, koców i ręczników dla bezdomnych psów i kotów.

    Dzięki hojności wszystkich darczyńców, udało nam się zebrać naprawdę dużo suchej karmy, przekąsek oraz  konserw mięsnych. Nie zabrakło również  kocy, ręczników, misek, zabawek, znalazły się  nawet poduszki i smycze dla piesków.

   Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tak niesamowite wsparcie naszej akcji.  Niestety dopiero teraz pomimo nie sprzyjającej aury, udało się nam dostarczyć wszystko do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kędzierzynie Koźlu. Pani kierownik bardzo serdecznie podziękowała za okazaną pomoc, bowiem w tym ciężkim okresie dla nas wszystkich, jest ona niezbędna i prosiła o dalszą współpracę.

   Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie wspierali naszą akcję i zachęcamy do udzielania pomocy tym biednym, opuszczonym zwierzętom. Dzięki temu uczymy się przyjaznego stosunku do innych stworzeń i tego, jak wiele zależy od naszej dobrej woli.

Opiekun Klubu Aniołów

Foto

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2617640