Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Spotkanie z Babcią i Dziadkiem w Przedszkolu „Pod Kasztanem”

„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.” Rudolph Giuliani

Każdy człowiek z rozrzewnieniem i czułością wraca do lat dzieciństwa. jednak nie byłoby ono tak radosne i szczęśliwe, gdyby nie wyjątkowe osoby, jak Babcia i Dziadek.

23 stycznia zaprosiliśmy do naszego przedszkola dostojnych gości. Gospodarzami była grupa maluszków. Do tego wyjątkowego spotkania dzieci przygotowały się bardzo starannie.

Nasze młodsze przedszkolaki  zaprezentowały swój program artystyczny: piosenki, tańce i wierszyki okolicznościowe związane z tymże świętem. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez swój występ, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek, kawę i herbatę, oraz personel przedszkola, który zadbał o przygotowanie sali i stołów dla gości.

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom - zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości.

Marzena Michalik

Foto

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-613.html

https://youtu.be/s52-ss5fABE

https://youtu.be/SIzxHhnwQm0

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2381433