Nie w pałacach, srebrze, złocie…

Dnia 19 stycznia o godzinie 15.30 w Domu Kultury w Łące Prudnickiej odbyło się spotkanie kolędowe zorganizowane przez sołtysa Damiana Spychalskiego oraz Radę Sołecką.

Nasze przedszkolaki z grupy 5-6 latków z Publicznego Przedszkola w Łące Prudnickiej miały zaszczyt zaprezentowania się przed mieszkańcami wsi w sztuce teatralnej „Nie w pałacach, srebrze, złocie…”. Mimo ogromnej tremy, młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania. Mieszkańcy Łąki Prudnickiej na czele z sołtysem nagrodzili młodych aktorów gromkimi brawami. Po zakończeniu przedstawienia pan Damian Spychalski dodatkowo nagrodził dzieci cukierkami oraz watą cukrową.

Nie byłoby tego wspaniałego występu, gdyby nie zaangażowanie nauczycielek: pani Aliny Pietruszyńskiej oraz pani Katarzyny Babiak.

Katarzyna Babiak