INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

W poniedziałkowy poranek z radością przywitaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.

Na inauguracyjną uroczystość po dwumiesięcznym wypoczynku przybyli uczniowie i nauczyciele. Obecnością swą zaszczycili nas również goście, przyjaciele szkoły, absolwenci  i rodzice. Wszystkich, a szczególnie pierwszoklasistów wstępujących w progi szkoły, serdecznie przywitała pani Jolanta Brudniak – wychowawczyni.

Podczas inauguracji pani Maria Strońska – dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty – podziękowała pani Jolancie Brudniak - ustępującej stanowiska dyrektora naszej placówki – za pięcioletnią współpracę  i dokonała uroczystego powierzenia tej funkcji  pani Małgorzacie Tuz. Pani Beata Gąsiorowska – przewodnicząca Rady Rodziców na zakończenie uroczystości życzyła uczniom i nauczycielom  radosnej edukacji.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: