Sprawiać radość i widzieć uśmiech na twarzy….

....... to spełnione marzenie naszych najmłodszych i nauczycieli. Wymarzony plac zabaw otwiera się na potrzeby przeżywania wielkich radości we wspólnej, beztroskiej, ale bezpiecznej zabawie naszych dzieci.

Długo czekaliśmy, ale upór, determinacja i nadzieja zwyciężyły! To, co wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Wielkie wyzwanie, problemy, niedomówienia, ale efekt końcowy zadziwiający.

To dzięki otwartości, szczodrości i operatywności „wielu” powstają „wielkie” dzieła. Jestem przepełniona dumą dziękując panu Burmistrzowi Prudnika, sołtysowi wsi Moszczanka, Radzie Rodziców, członkom Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „Otwarte Okno”, darczyńcom akcji „Zrzutka”, firmom, anonimowym sponsorom, sympatykom naszej szkoły, moim przyjaciołom
i nauczycielom za to, że RAZEM niesiemy radość, która niech będzie najpiękniejszym podziękowaniem dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tak ważnego i pięknego miejsca w naszej przestrzeni przyszkolnej.

Jolanta Brudniak

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: