„Dzień Babci i Dziadka”

29 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, wykonały inscenizację o Babci i Dziadku, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na flażoletach i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich wnuków. Na koniec uroczystości dzieci zaśpiewały sto lat i  wręczyły upominki. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę, kawę i słodki poczęstunek oraz wspólną zabawę z wodzirejem panem Andrzejem.
Dzieci, panie, dziadkowie bawili się przy znanych i lubianych przebojach. Był to dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dowiodły jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dziękujemy!!!

Judyta Licznar

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: