„Jasełka” - wizyta w szkole podstawowej w Łące Prudnickiej

4 stycznia wszystkie przedszkolaki wraz z paniami otrzymały zaproszenie na obejrzenie Jasełek w szkole podstawowej w Łące Prudnickiej. Mroźna i trochę śnieżna pogoda nie przeszkodziła nam w dotarciu na miejsce.

Po przywitaniu nas  przez panią Jolantę Dydę w skupieniu i z uwagą mogliśmy raz jeszcze przeżywać urok minionych świąt. Piękne stroje, dekoracje i oprawa muzyczna ubarwiła nam to niecodzienne przedstawienie, zabierając nas w podróż sprzed dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, diabłów, trzech króli przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Przedszkolaki nie szczędziły braw. Wszystkim dziękujemy  za ogromny trud i pracę włożoną w  reżyserię i inscenizację przedstawienia.

Marzena Michalik

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: