WIGILIA W PRZEDSZKOLU 2018

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 20.12.2018 r. w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Dzieci wraz z paniami spędziły ten dzień na uroczystym śpiewaniu kolęd oraz celebrowaniu tradycji związanych z Bożym Narodzeniem. Po zabawie wszystkie grupy przedszkolne i szkolne zebrały się w sali gimnastycznej aby obejrzeć Jasełka przygotowane przez klasę III. Aktorzy oraz wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Po wspaniałym występie klasy III pani dyrektor złożyła dzieciom, nauczycielom, wszystkim pracownikom oraz zaproszonym gościom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Wszystkie dzieci wróciły do sal, gdzie podzieliły się opłatkiem, złożyły sobie wzajemnie życzenia, zasiadając do uroczyście nakrytego stołu. Wigilijny obiad przebiegł w prawdziwe rodzinnej atmosferze a odświętne stroje dzieci podkreślały wzniosłość tego dnia.

Ewa Szewczyk

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: